کد خبر: 57462

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۷

فشار انتخاباتی نماینده گیلان در انتصاب مدیر داخلی یک بیمارستان کلیدی!

این نماینده که برای کسب آرای بیشتر در تکاپو افتاده است، اصرار بر مدیر شدن فردی در بیمارستان دارد که متاسفانه سوابق روابط غیر اخلاقی متعددی در کارنامه اش موجود می باشد. به گزارش املش ما به نقل از  ۸دی نیوز، شنیده شده است رئیس یکی از بیمارستانهای دولتی و مهم گیلان قصد تغییر مدیر […]

این نماینده که برای کسب آرای بیشتر در تکاپو افتاده است، اصرار بر مدیر شدن فردی در بیمارستان دارد که متاسفانه سوابق روابط غیر اخلاقی متعددی در کارنامه اش موجود می باشد.

بیمارستانبه گزارش املش ما به نقل از  ۸دی نیوز، شنیده شده است رئیس یکی از بیمارستانهای دولتی و مهم گیلان قصد تغییر مدیر داخلی خود را داشته و به محض اینکه خبر به گوش یکی از نمایندگان استان رسید، با فشار به رئیس دانشگاه علوم پزشکی درصدد انتصاب گزینه خود در این سمت می باشد!

این نماینده که برای کسب آرای بیشتر در تکاپو افتاده است، اصرار بر مدیر شدن فردی در بیمارستان دارد که متاسفانه سوابق روابط غیر اخلاقی متعددی در کارنامه اش موجود می باشد!

حال باید نظاره گر باشیم پروفسور برزیگری که در علم و دانش فراوانش هیچ شکی نیست، چطور این فضا را مدیریت می کند تا خدای نکرده این بیمارستانِ کلیدی شمال کشور دارای حواشی مختلف اخلاقی، مالی و… نشود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد