کد خبر: 57459

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۴

پُست تمام بستگان نماینده لنگرود + لیست

چندی پیش بود که رئیس شورای شهر املش صراحتاً گفت انتخاب پسر نماینده لنگرود به عنوان شهردار این شهر غیرقانونی است. به گزارش املش ما به نقل از خزرآنلاین چندی پیش بود که رئیس شورای شهر املش صراحتاً گفت انتخاب پسر نماینده لنگرود به عنوان شهردار این شهر غیرقانونی است. وی در خصوص انتخاب فرزند […]

چندی پیش بود که رئیس شورای شهر املش صراحتاً گفت انتخاب پسر نماینده لنگرود به عنوان شهردار این شهر غیرقانونی است.

لاهوتی و خانوادهبه گزارش املش ما به نقل از خزرآنلاین چندی پیش بود که رئیس شورای شهر املش صراحتاً گفت انتخاب پسر نماینده لنگرود به عنوان شهردار این شهر غیرقانونی است.

وی در خصوص انتخاب فرزند لاهوتی به عنوان شهردار املش گفت: “در جلسات متوالی شورای شهر، اعضاء، ۳ گزینه را حذف کرده و روی ۲ گزینه اتفاق نظر داشتند”

وی افزود: “قرار بود یکی از این ۲ نامزد برای پست شهردار انتخاب و معرفی شود اما شهردار انتخاب شده توسط ۳ عضو شورای شهر املش در روز گذشته، از میان گزینه‌های حذف شده بود”

البته این نخستین انتصاب بستگان لاهوتی در استان گیلان محسوب نمی شود. در ادامه لیستی از انتصابات بستگان وی را به صورت اجمالی می بینید.

حسین لاهوتی برادر مهرداد بائوج لاهوتی، نماینده لنگرود مهر ماه ۹۲ به عنوان شهردار کلاچای منصوب شد. وی با کسب ۴ رای از ۵ رای اعضای شورای شهر کلاچای به عنوان شهردار این شهر منصوب شد. پیش از وی رحمت الله پسند عهده دار این منسب بود.

جمشید بائوج لاهوتی دیگر برادر مهرداد لاهوتی است که در حال حاضر ریاست آموزش و پرورش لنگرود را بر عهده دارد. 

یکی از فرزندان لاهوتی نیز در حال حاضر به عنوان مشاور فرماندار لنگرود مشغول به فعالیت است.

فریبرز بائوج لاهوتی، دیگر برادر مهرداد بائوج لاهوتی است که دو دوره تصدی شهرداری کومله را در کارنامه خود می بیند. تابناک گیلان از وی به عنوان یکی از گزینه های مطرح شده توسط برادرش برای تصدی بر شهرداری چاف و چمخاله نام برده بود. (اینجا را بخوانید)

کمیل لاهوتی هم فرزند نماینده لنگرود است که مدتی پیش به عنوان شهردار املش انتخاب شد. هر چند اصغرجانعلی پور، رئیس شورای شهر املش انتخاب وی به عنوان شهردار املش را غیرقانونی دانست.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد