کد خبر: 57455

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ - ۱۴:۵۸

امام جمعه املش: تداوم شکست های رژیم صهیونیستی به علت حمایت مردم از جریان مقاومت است

امام جمعه شهرستان املش گفت: تداوم شکست های رژیم صهیونیستی در عرصه های مختلف، به علت حمایت های مداوم امت های اسلامی از جریان مقاومت است. به گزارش املش ما حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این هفته املش در مصلی امام خمینی (ره) این شهرستان افزود: مردم امروز با […]

امام جمعه شهرستان املش گفت: تداوم شکست های رژیم صهیونیستی در عرصه های مختلف، به علت حمایت های مداوم امت های اسلامی از جریان مقاومت است.

افتتاح مصلی نماز جمعه املش8به گزارش املش ما حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این هفته املش در مصلی امام خمینی (ره) این شهرستان افزود: مردم امروز با حضور در ۸۰ کشور دنیا و صدها شهر ایران، چشم استکبار را مبهوت حرکت توفنده خود کردند و این امر، نشان از این موضوع دارد که آزادی قدس نزدیک است.

وی ادامه داد: ما با حضور در راهپیمایی ها، ضمن اعلام پشتیبانی از مردم فلسطین، آنان را برای رسیدن به اهداف اصلی شان دلگرم می کنیم.

امام جمعه املش تصریح کرد: ما مسلمانان متاسفیم از اینکه آل سعود با القابی همچون مدافع اسلام و حریمین شریفین، به دستور استکبار و با بمب های اسرائیلی، مردم و کودکان بی دفاع یمن را به خاک و خون می کشد.

وی با اشاره به حضور موثر مردم در راهپیمایی روز قدس، پیامد این حضور را قدرت حزب الله در مقابل اسرائیلی ها و تسلیم شدن رژیم صهیونیستی عنوان و خاطرنشان کرد: اسرائیل در جنگ های هشت روزه، ۲۲ روزه و ۳۳ روزه در مقابل جریان مقاومت و حزب الله شکست خورد و علت این شکست ها ، حضور شما مردم در صحنه های دفاع و حمایت از جریان مقاومت است.

مردم املش امروز در مراسم راهپیمایی روز قدس، با حضوری پرشور، شعارهای مرگ بر اسرائیل و حمایت از فلسطین را باصلابتی وصف ناشدنی فریاد زدند.

این راهپیمایی از مقابل شهرداری املش آغاز و راهپیمایان در مصلی امام خمینی(ره) این شهر به صفوف نماز جمعه ایستادند./ایرنا

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد