کد خبر: 57415

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۱۹ - ۱۴:۳۴

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور املش بمناسبت روز قدس

شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور املش بمناسبت روز قدس بیانیه صادر نمود. بسم رب الشهدا والصدیقین «ولایَطؤون مَوطئاً یَغیظُ الکفّار … الّا کُت لهم به عَملٌ صالح» « سوره توبه، آیه ۱۲۰» هیچ حرکت دسته جمعى که کفّار را عصبانى کند، صورت نمى‏گیرد مگر این که براى آن، پاداش عمل صالح ثبت […]

شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور املش بمناسبت روز قدس بیانیه صادر نمود.

بیانیه دفتر راهبردی سپاه ناحیه املش بمناسبت روز قدسبسم رب الشهدا والصدیقین

«ولایَطؤون مَوطئاً یَغیظُ الکفّار … الّا کُت لهم به عَملٌ صالح» « سوره توبه، آیه ۱۲۰»

هیچ حرکت دسته جمعى که کفّار را عصبانى کند، صورت نمى‏گیرد مگر این که براى آن، پاداش عمل صالح ثبت مى‏شود.

«روز قدس یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملت هایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، در مقابل ابرقدرت هاست.»امام خمینی(ره)
آخرین جمعه خودسازی وبندگی زمان مناسبی است تا جهاد اکبر خودرا که همان خودسازی است تکمیل کنیم صدای بیرون زده از حنجر مظلوم بر ظالم باشیم، این روز فرخنده تنها برای فلسطین وآزادی قدس نیست بلکه این فریاد ها برای آزادی تمامی مظلومان از چنگال ظالمان تاریخ است.

۶۷سال است فلسطین در دام گرگان اسیر است و زجه آزادی در گلو می فشارد ,اما افسوس برای غافلانی که دایه دار حقوق بشر بوده وهیچ بویی از انسانیت برمشام نرانده اند کسانی که اجازه حمله به عراق را صادر می کنند اما کمک های مردمی به غزه را منع می نمایند.

علارغم تمامی این ناملایمات وظلم ها به نام حقوق بشر ایران با نظامی الهی یارو مدد کار مسلمانان ظلم دیده بوده و به برکت انقلاب و برادران حزب الله شاهد مخفی شدن رژیم صهیونیسمی در زندان خود ساخته هستیم وبا فرمان علی زمان همین زندان را نیز بر سرش خراب خواهیم نمود.

ما دانشجویان دیار مردان به خون کشیده از استکبار تکیه بر نصر من الله و فتح قریب و قدرت بصیرت وغیرت مواضع قاطعانه خودرا از مردمان مظلوم ومحکومیت ظالمان اینگونه اعلام داشته وهمگان در راهپیمایی روز قدس حضور به هم آورده ومسلمین را به حرکتی جمعی علیه کفار دعوت می نماییم ودر این راهپیمایی حمایت خود را از خادمان ملت که با گرگانی گرسنه در حال دست وپنجه نرم کردن می باشند به نمایش می گذاریم واز دولت مردان خواستاریم که مبادا شیطان بزرگ شمارا از غده سرطانی غافل کند و موانع نابودی این رژیم را بر راه شما گذارد.

و همگان بدانند هیچگاه ملت ایران که ملتی الهی است دست از حمایت مظلوم بر نخواهد داشت تا رهبریراین مبارزه تاریخی را به دست صاحب اصلی اش امام نجات دهنده جهان حضرت بقیه الله (عج) برساند .

ومن الله التوفیق
شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور املش

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد