کد خبر: 57375

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۱۸ - ۲۳:۳۹

بیانیه سپاه املش به مناسبت روز جهانی قدس

رژیم آل سعود با تجاوز وحشیانه به یک کشور اسلامی با دستور آمریکا و خواست رژیم صهیونیستی، ماهیت آمریکایی ـ صهیونیستی خود را بیش از پیش آشکار ساخت. به گزارش املش ما ، با گذشت ۳۶ سال از ابتکار راهبردی، حکیمانه و دوراندیشانه حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به […]

رژیم آل سعود با تجاوز وحشیانه به یک کشور اسلامی با دستور آمریکا و خواست رژیم صهیونیستی، ماهیت آمریکایی ـ صهیونیستی خود را بیش از پیش آشکار ساخت.

روز قدس1به گزارش املش ما ، با گذشت ۳۶ سال از ابتکار راهبردی، حکیمانه و دوراندیشانه حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس؛ اینک آرمان رهایی قدس شریف و آزادساختن سرزمین فلسطین از اشغال صهیونیست ها با حمایت از ملت مظلوم فلسطین به ویژه جریان مقاومت فلسطینی بر مبنای گفتمان انقلاب اسلامی، به یک مطالبه بین المللی تبدیل شده است.

حضرت امام خمینی (ره) با الهام از آموزه های اسلامی و شعار برگرفته از قرآن و مکتب اهل بیت علیهم السلام مبنی بر «کُونوا للِظّالِمِ خَصماً وَ لِلمَظلومِ عَونا»، پرچم دائمی حمایت از فلسطین را با اعلام روز جهانی قدس برافراشت و این پرچم، تارهایی قدس شریف و نابودی اسرائیل غاصب همواره در اهتزاز خواهد بود.

طی ۳۶ سال گذشته، جبهه استکبار تلاش فراوان کرد تا روز قدس را کم رنگ ساخته و از بین المللی شدن آن جلوگیری نماید، لکن تمامی نقشه ها، دسیسه ها و فتنه انگیزی آنان در این مسیر با شکست و ناکامی مواجه شد.

در پرتو راهبرد روز جهانی قدس با هدف بیدارسازی مسلمانان و هم افزاکردن ظرفیت های جهان اسلام علیه صهیونیزم و حامیان بین المللی اش، اینک جبهه مستضعفین علیه جبهه مستکبرین با دو پدیده مبارک مقاومت و بیداری اسلامی، روندی رو به توسعه قدرت را با شتاب طی می کند. روندی که از پیامدهای قطعی آن، آزادی قدس شریف از چنگال صهیونیست های کودک کش خواهد بود.

 هم اکنون که در آستانه روز قدس دیگری قرار داریم، با توجه به شرایط حساس، پیچیده و سرنوشت ساز در منطقه و جهان اسلام، این یک وظیفه ی اسلامی و انقلابی همگانی است تا با حضوری گسترده در مراسم راهپیمایی روز قدس و خلق حماسه هایی با شکوه تر از سال های قبل، میراث گران سنگ امام (ره) را پاس داریم.

سپاه پاسداران ناحیه املش بهمراه بسیجیان دلاور پایگاه های مقاومت بسیج ضمن حضوری پر شور و نشاط در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس و  از اقشار مختلف جامعه برای حضور در این مراسم سیاسی – عبادی، با الهام از مکتب خمینی کبیر و خلف صالحش امام خامنه ای عزیز مد ظله العالی دعوت بعمل می آورد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد