کد خبر: 57357

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۸

دعوت تبلیغات اسلامی املش از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

بار دیگر سالروز فرمان تاریخی معمار بزرگ و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان « روز جهانی قدس» فرا رسید . در این روز بزرگ ، قدرت خداوند در گامهای استوار مردان و زنان مسلمان و دریای مواج و خروشان مسلمانان روزگار نمود می […]

بار دیگر سالروز فرمان تاریخی معمار بزرگ و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان « روز جهانی قدس» فرا رسید .

راهپیمایی روزقدسدر این روز بزرگ ، قدرت خداوند در گامهای استوار مردان و زنان مسلمان و دریای مواج و خروشان مسلمانان روزگار نمود می یابد .

امروز صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره در راستای نیل به آرمانهای امام راحلشان از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می‌کند.

امسال در پی جنایات گسترده در غزه به خون نشسته اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی در پاسخ به سکوت مجامع جهانی و مستکبرین باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند.

در آستانه‌ آخرین جمعه ماه مبارک رمضان اداره تبلیغات اسلامی ، یکبار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی ، همگام با آحاد مردم شریف و روزه دار و همیشه در صحنه ایران اسلامی ، فریاد بلند عدالت خواهی خود را برای احقاق حقوق دیرین مظلومان فلسطین و حمایت قاطع از جبهه مقاومت و دیگر ملت های ستمدیده منطقه سر خواهند داد و اثبات خواهند کرد که همچنان پایبند به ارزش‌های انقلاب اسلامی خود و یار و یاور مظلومینی هستند که راه قیام و انقلاب سنگ را برگزیده و بر ستمگران تا به دندان مسلح می‌شورند و بار دیگر ملت فهیم، آگاه و ولایت مدار ایران اسلامی با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز قدس، پاسخ قاطع و دندان شکنی به خباثت ها و شیطنت‌های رژیم اشغالگر قدس و مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق بشر داده و نشان دهند که آرمان آزادی قدس شریف و فلسطین عزیز را هرگز فراموش نخواهند کرد .


مهدی نظرپاک مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان املش

ارسال دیدگاه

کسب درآمد