کد خبر: 57296

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۱۶ - ۲۲:۱۸

نگرشی غلط پیرامون روز قدس امسال/ نگرانی در نبود برنامه اقتصادی از سوی دولت/ ۲۰ دانشگاه با سرپرست اداره می شود

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی گیلان گفت: حامیان دولت و کارشناسان اقتصادی و علمی کشور نگران رشد علمی کشور هستند و این نگرانی در نبود برنامه اقتصادی از سوی دولت هم دیده می شود. به گزارش  املش ما  به نقل از دیار باران، حجت الاسلام میرشمس اکبر حسینی  در آستانه روز قدس […]

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی گیلان گفت: حامیان دولت و کارشناسان اقتصادی و علمی کشور نگران رشد علمی کشور هستند و این نگرانی در نبود برنامه اقتصادی از سوی دولت هم دیده می شود.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی گیلان  ...به گزارش  املش ما  به نقل از دیار باران، حجت الاسلام میرشمس اکبر حسینی  در آستانه روز قدس گفت: روز قدس امسال با سال های دیگر فرق می کند و با نزدیکی به این روز با تناسب وضعیت خاورمیانه و صحنه های بین المللی شرایط تغییر می کند.

وی با اشاره به نگرش غلط و خطرناکی در پیرامون روز قدس امسال، افزود: بعضی ها در پی جا انداختن این دیدگاه هستند که با توجه به اینکه در مسیر مذاکرات با ۱+۵ قرار داریم نباید شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دهیم اما باید بدانیم که استکبار جهانی خوی استکباری دارد و این ماهیت از بین نمی رود.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی گیلان با تاکید بر اینکه استکبار جهانی در دنیا به راحتی نسل کشی می کند و در برابر این نقض بزرگ حقوق بشر هیچ اتفاقی نمی افتد، اضافه کرد: برای دفاع از انقلاب اسلامی ایران، خون شهدا و تمامیت ارضی کشور این شعار را در روز قدس و تمامی ایام سر می دهیم و حق شرعی و قانونی همه ملت ها است که بدون وجود سلطه گری در دنیا زندگی کنند.

حسینی با اشاره به اینکه حق ایران اسلامی استفاده از پتانسیل ها و امکانات داخلی و فناوری های بومی هسته ای است، ابراز کرد : انرژی هسته ای پدیده ای عجیب و غریب نیست.

وی افزود: ملت ایران به لطف خداوند متعال در بزنگاه های تاریخ وارد صحنه شده اند و نشان داده اند از اقتدار ایران اسلامی در صحنه های مختلف دفاع خواهیم کرد و اجازه تصمیم گیری توسط استکبار جهانی را در امور داخلی کشور در ابعاد مختلف به ابرقدرت های جهان نخواهیم داد.

دولت بی جهت بحث بورسیه ها را داغ کرد

حسینی با تأکید بر بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان، اظهار کرد: بورسیه ها بی جهت طرح موضوع شد و مطالبی خلاف واقعی گفته شد.

وی تصریح کرد: ستاره دار کردن دانشجویان در دوران اصلاحات پر رنگ تر بود.

۲۰ دانشگاه با سرپرست اداره می شود

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی گیلان با تاکید بر اینکه دولت بی جهت بحث بورسیه ها را داغ کرد، تصریح کرد: نیازی نبود این موضوع از سوی رئیس جمهور طرح موضوع شود.

وی با ابراز تأسف از اینکه با گذشت دوسال از عمر دولت تدبیر و امید ۲۰ دانشگاه با سرپرست اداره می شوند، گفت: اگر نگران جایگاه علمی کشور هستیم باید معضلات افت شاخص علمی کشور را از رتبه ۱۶ جهان بررسی و اشکال یابی کنیم.

دولت رفع همه معضلات را گره در زلف مذاکرات و لغو تحریم ها زده است

حسینی با بیان اینکه هم اکنون شاهد توقف رشد علمی کشور هستیم، اضافه کرد: دولت تدبیر و امید در راستای پرداختن به موضوعات و مصادیق علمی کارنامه ای ضعیف دارد و رفع این معضلات را گره در زلف مذاکرات و لغو کامل تحریم ها زده است تا جایی که حتی آب خوردن را هم به تحریم ها وصل کرده است و برنامه ای ندارد.

نگرانی در نبود برنامه اقتصادی از سوی دولت دیده می شود

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی گیلان با اشاره به اینکه دولت برای رفع مشکلات در حوزه های مختلف منتظر خاتمه و نتایج پایانی مذاکرات است، گفت: این مسئله بی برنامگی دولت را نشان می دهد.

وی ابراز کرد: در شرایط فعلی حامیان دولت یازدهم و کارشناسان اقتصادی و علمی کشور نگرانی رشد علمی ایران اسلامی را دارند و این نگرانی در نبود برنامه اقتصادی از سوی دولت هم دیده می شود.

اهمیت به تحریم ها دشمن را گستاخ می کند

حسینی با تاکید بر اینکه رئیس جمهوذ با ابلاغ بررسی سیاست اقتصاد مقاومتی به جهانگیری به فکر بررسی این سیاست ارزشی برگرفته از اندیشه ارزشی مقام معظم رهبری افتاده است، اظهار کرد: اهمیت به تحریم ها دشمن را گستاخ می کند و این نوع نگرش برای دولت مردان آمریکایی و سایر قدرت های ۱+۵ خروجی دارد.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بسیج دانشجویی گیلان خاطر نشان کرد: باید از حاشیه سازی ها که فضای جامعه را مشوش می کند خودداری کرد.

وی با بیان اینکه دولت اشتباهات فعلی را با وجودی که دولت قبل هم ضعف های زیادی داشت به دولت گذشته نسبت می دهد، اظهار کرد: در دوران سازندگی هم ضعف های خطرناکی داشت و در دولت یازدهم هم قابل مشاهده است.

حسینی خاطرنشان کرد: در راستای رفع مشکلات حرف هایی زده می شود ولی عمل در آن دیده نمی شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد