کد خبر: 57262

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۱۳ - ۱۷:۳۹

مجتمع رهپویان املش ولایت افتتاح شد/گزارش تصویری

صبح امروز با حضور امام جمعه شهرستان املش مجتمع فرهنگی تربیتی رهپویان ولایت شهید آیت الله ربانی املشی افتتاح شد. به گزارش خبرنگار املش ما پس از انتقال ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان املش به ساختمان جدید ، مدیران این نهاد به فکر استفاده بهینه از آن ساختمان بر آمدند و چون غنی سازی […]

صبح امروز با حضور امام جمعه شهرستان املش مجتمع فرهنگی تربیتی رهپویان ولایت شهید آیت الله ربانی املشی افتتاح شد.

کانون رهپویان املش4به گزارش خبرنگار املش ما پس از انتقال ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان املش به ساختمان جدید ، مدیران این نهاد به فکر استفاده بهینه از آن ساختمان بر آمدند و چون غنی سازی اوقات فراغت در تابستان و همچنین بحث آموزش های قرآنی از اهم برنامه های این نهاد برای دانش آموزان تحت پوشش خود بوده ساختمان قدیمی محلی برای آموزش های کانون رهپویان ولایت شهید ایت الله ربانی کمیته امداد املش شد.

علیرضا علینژاد در مراسم افتتاح گفت: سال گذشته ۱۶۵ دانش آموز تحت پوشش از کلاسهای متنوع کانون رهپویلان ولایت بهره مند شدند.

رئیس کمیته امداد املش افزود: در سالجاری ۱۲ دانش آموز و ۸۰ زن سرپرست خانوار و دختران غیرمحصل تحت پوشش از کلاس ها و برنامه های کانون بهره خواهند برد.

حجت الاسلام روحانی امام جمعه املش در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از اقدامات کمیته امداد جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان گفت: جوانان و نوجوانان نباید یک لحظه وقتشان راه بطالت بگذرانند و لذا هر قدر وقت پر بشود دشمن کمتر می تواند برای جوانان تدارک ببیند و تمامی کلاسها باید خروجی معین و مفیدی داشته باشد تا بتواند برنامه مفیدی را برای آینده جوانان و نوجوانان رقم بزنند.

در پایان این مراسم به علی بنایی در رشته قران در کشوری و محدثه پوربابایی در ورزش استان توانسته بودند حائز رتبه  بشوند تقدیر شد.

کانون رهپویان املش کانون رهپویان املش1 کانون رهپویان املش2 کانون رهپویان املش3

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد