کد خبر: 57231

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۰۹ - ۱۶:۲۶

کمک ۲۲۰ میلیون ریالی خیران رودسری به زندانیان جرایم غیر عمد

شب گذشته خیرین رودسری بیش از ۲۲۰ میلیون ریال در قالب جشن گلریزان به زندانیان جرایم غیر عمد کمک کردند. به گزارش خبرنگار املش ما برای آزادی زندانیان ناتوان از پرداخت دیه شب گذشته مراسم جشن گلریزان در چابکسر برگزار شد. رئیس زندان رودسر در این مراسم از حضور ۳۴ زندانی جرایم غیر عمد در […]

شب گذشته خیرین رودسری بیش از ۲۲۰ میلیون ریال در قالب جشن گلریزان به زندانیان جرایم غیر عمد کمک کردند.

زندانی غیر عمدبه گزارش خبرنگار املش ما برای آزادی زندانیان ناتوان از پرداخت دیه شب گذشته مراسم جشن گلریزان در چابکسر برگزار شد.

رئیس زندان رودسر در این مراسم از حضور ۳۴ زندانی جرایم غیر عمد در زندان رودسر خبر داد و گفت: برای آزادی شان بیش از ۱۵میلیارد ریال نیاز است.

محمد تهمتن افزود: سال گذشته با کمک خیران ۳۰ زندانی ناتوان از پرداخت دیه جرایم غیر عمد با کمک ۱۸۰میلیون ریالی خیران آزاد شدند.

معاون اداره کل زندان های گیلان همچنین در این مراسم از چشم انتظاری ۵۰۰ زندانی جرایم غیر عمد در گیلان خبر داد و گفت: خیران می توانند با حمایت های خود موجبات آزادی این زندانیان را فراهم مایند.

حسن پورمحمد تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان امسال ۱۳ مرکز  درگیلان  جهت برگزاری جشن گلریزان برنامه ریزی شده است و چابکسر اولین نقطه برگزاری این مراسم بود.

وی خاطرنشان کرد:  سال گذشته ۴۸۳زندانی جرایم غیر عمد در گیلان به بیش از ۳۳۲میلیارد ریال محکوم شده بودند که یک بخش از این مبالغ از سوی خانواده های زندانیان، بخش دیگر با اخذ رضایت از شاکیان و بخش دیگری هم از مساعدت های ستاد دیه استان تامین و از زندان آزاد شدند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد