کد خبر: 57196

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۰۷ - ۷:۲۵

اسدالله عباسی:جبهه یکتا هیچ ارتباط سیاسی با احمدی‌نژاد ندارد/اساسنامه یکتا در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب بررسی می‌شود

عضو مؤسس جبهه یکتا، با بیان اینکه جبهه یکتا هیچ ارتباط و اشتراکی با فعالیت‌های احمدی‌نژاد ندارد، گفت: مؤسسان جبهه یکتا که همان وزرا و معاونان دولت نهم و دهم هستند، این تشکل را بدون هماهنگی با احمدی‌نژاد تشکیل داده‌اند و قطعا این جبهه هیچ ارتباط سیاسی با وی ندارد. به گزارش املش ما اسدالله […]

عضو مؤسس جبهه یکتا، با بیان اینکه جبهه یکتا هیچ ارتباط و اشتراکی با فعالیت‌های احمدی‌نژاد ندارد، گفت: مؤسسان جبهه یکتا که همان وزرا و معاونان دولت نهم و دهم هستند، این تشکل را بدون هماهنگی با احمدی‌نژاد تشکیل داده‌اند و قطعا این جبهه هیچ ارتباط سیاسی با وی ندارد.

عباسیبه گزارش املش ما اسدالله عباسی  با اشاره به آخرین وضعیت فعالیت حزب یکتا، گفت: این جبهه اخیرا در قالب یک گفتمان با حضور معاونان و وزرای دولت نهم و دهم، کار خود را آغاز کرده و قرار است که تعدادی از تشکل‌ها در این جبهه حضور خواهند یافت.

وی در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات مطرح شده مبنی بر فعالیت غیرقانونی جبهه یکتا، ادامه داد: در شرایط کنونی مراحل تدوین اساسنامه جبهه و سپس ارائه و تصویب آن در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب در حال انجام است، البته برخی‌ها می‌گویند که فعالیت جبهه یکتا غیرقانونی بوده، که طرح این مباحث بی معنی است، زیرا این جبهه هنوز فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نکرده، بلکه تنها اعلام موجودیت کرده است.

عباسی با اعلام اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده جبهه یکتا تا حدود یک ماه آینده به صورت رسمی آغاز به کار می‌کند، تصریح کرد: در این مدت، قرار است که اساسنامه جبهه در نهاد‌های مربوطه به‌ویژه کمیسیون ماده ۱۰ احزاب بررسی شود.

وی با تأکید بر اینکه جبهه یکتا هیچ ارتباط و نقطه اشتراکی با فعالیت‌های احمدی‌نژاد ندارد، افزود: مؤسسان جبهه یکتا که همان وزرا و معاونان دولت نهم و دهم هستند، این تشکل را بدون هماهنگی با احمدی‌نژاد تشکیل داده‌اند و قطعا این جبهه هیچ ارتباط سیاسی با وی ندارد.

جبهه «یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی» روز دوشنبه ۲۵ خرداد با محوریت برخی از وزرای دولت نهم و دهم و برخی نمایندگان مجلس اعلام موجودیت کرد.

فریدون عباسی دوانی رئیس سازمان انرژی اتمی دولت دهم، محمدمهدی زاهدی وزیر علوم و تحقیقات دولت نهم، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش دولت دهم، کامران دانشجو  وزیر علوم و تحقیقات دولت دهم، سید محمد حسینی  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم، محمد حسن طریقت منفرد وزیر بهداشت دولت دهم، مسعود زریبافان رئیس بنیاد شهید دولت دهم، محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان دولت دهم، مصطفی محمد نجار وزیر دفاع دولت نهم و وزیر کشور دولت دهم، لطف‌الله فروزنده معاون پارلمانی دولت دهم، علیرضا علی احمدی وزیر آموزش و پرورش دولت نهم، ابراهیم عزیزی معاون توسعه و برنامه ریزی دولت نهم و اسدالله عباسی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت دهم اعضای اصلی جبهه یکتا را تشکیل می‌دهند./خانه ملت

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد