کد خبر: 57180

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۰۵ - ۱۶:۰۴

امام جمعه لاهیجان :به جای توهین به قوه قضائیه در تربیت فرزندانمان شک کنیم

حجت الاسلام احمد عبدالله زاده خطیب جمعه لاهیجان با اشاره به توهین های اخیر به قوه قضائیه گفت:خانمی که به قوه قضائیه توهین میکنی بهتراست انسان در تربیت فرزندانت شک کند. به گزارش املش ما به نقل از لاهیجان حجت الاسلام احمدعبدالله زاده دردومین نماز جمعه ماه مبارک رمضان با اشاره به اینکه مسخره کردن […]

حجت الاسلام احمد عبدالله زاده خطیب جمعه لاهیجان با اشاره به توهین های اخیر به قوه قضائیه گفت:خانمی که به قوه قضائیه توهین میکنی بهتراست انسان در تربیت فرزندانت شک کند.

عبدالله زاده پاشاکیبه گزارش املش ما به نقل از لاهیجان حجت الاسلام احمدعبدالله زاده دردومین نماز جمعه ماه مبارک رمضان با اشاره به اینکه مسخره کردن افراد در جامعه کاری است که در اسلام بسیار زشت و ناپسند است افزود:شاید فردی که مورد تمسخر قرار میگیرد از فرد مسخره کننده مقام و منزلت بالاتری داشته باشد و نباید از روی ظاهر درباره فردی قضاوت کنیم.

وی با اشاره به پنجم تیر و روز جهانی مبارزه با مواد مخدربا بیان اینکه موادمخدر بلای خانمان سوزی است که دشمنان برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی آن را برنامه ریزی و وارد کرده اند افزود:مواد مخدر یکی از ابزار های دشمنی دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی و جوانان این مرز بوم است که با آن هویت،دین و فرهنگ جامعه را هدف گرفته اند.

خطیب جمعه لاهیجان با اشاره به برنامه های ماهواره ای با بیان اینکه برخی تصور میکنند که مدیران شبکه های ماهواره ای دلشان برای فرزندان ما می سوزد و می خواهند اوقات فراغت آنان را با برنامه های متنوع پرکنند گفت:هنوز فرهنگ صحیح استفاده از ماهواره در بین خانواده ها جانیفتاده است.

وی باارائه آمارهایی درباره خانواده های درگیربا موادمخدر با اشاره به اینکه بیش از یک میلیون معتاد در کشور وجود دارد که به طور میانگین ۵ میلیون نفر در خانواده ها درگیر اعتیاد شده اند افزود:همچنین ۵۵درصد از معتادان متاهل هستند و این بدان معناست که هفتصد هزار همسر و یک میلیون و ۴۰۰ هزار فرزند در خانواده ای که یک معتاد وجود دارد زندگی می کنند.

حجت الاسلام عبدالله زاده با بیان اینکه سه درصد از میزان مرگ و میر با مواد مخدر کم شده افزود:اما به طور میانگین هر روز هشت نفر جانشان را به خاطر مصرف مواد مخدر از دست می دهند.

خطیب جمعه لاهیجان با بیان اینکه روحانیون باید مسائل روز را بیان کنند و برای مردم روشنگری کنند افزود:ما وظیفه داریم مسائل و حقایق را بیان کنیم حال عده ای خوششان بیاید و یا مورد پسند آنها واقع نشود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سال شصت ترورهای زیادی توسط منافقین در کشور صورت گرفت گفت:ذلیل ترین گروه ها همین منافقین هستند که جنایت های زیادی را مرتکب شده اند و بسیاری از مسئولین بلندپایه نظام جمهوری اسلامی را به شهادت رساندند.

عبدالله زاده با اشاره به هفته قوه قضائیه با بیان اینکه عده ای فکر میکنند که هرفردی قاضی شود دیگر مشکلی در زندگی ندارد گفت : این افراد جانشان را در دست می گیرند وبا مفسدان مبارزه می کنند.اگر این ها نبودند ما هم آسایش نداشتیم.

وی با بیان اینکه بخاطر محکوم کردن دانه درشت ها باید از قوه قضائیه حمایت و تشکر کنیم افزود : علیرغم تبلیغات مسموم بر علیه قوه قضائیه و فحاشی هایی که به قوه قضائیه صورت گرفت باید از آنهایی که از ارزشهای اسلامی دفاع می کنند حمایت کنیم.

عبدالله زاده در ادامه افزود:خانمی که این حرف را میزنی و به قوه قضائیه توهین می کنی،بهتر است که انسان در تربیت فرزندانش شک کند نه اینکه به قوه قضائیه اتهام وارد کند، اگر پای یک قاضی نبود امروز هم چادری بر سر شما نبود.

وی در پایان با بیان اینکه بنا بر گزارش سازمان چای به حساب چایکاران بیش از ۴ میلیارد پول واریز شده گفت:امیدواریم مسئولین با پشتیبانی بیشتر باعث دلگرمی کشاورزان شوند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد