کد خبر: 57175

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۰۵ - ۱۵:۳۵

تلاش برای حل بحران کم آبی ۳۰۰هکتار از شالیزارهای املش

 وضعیت بحرانی ۳۰۰ هکتار از شالیزار های  املش موضوعی بود که باعث شد جلسه بحران آب در فرمانداری این شهرستان تشکیل گردد. به گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار املش دراین جلسه مشکل اصلی شالیکاران را عدم توسعه و دسترسی به موقع به منابع آبی بیان داشت. مهدی جعفری اظهار داشت: ۳۵۰۰ هکتار از شالیزارهای […]

 وضعیت بحرانی ۳۰۰ هکتار از شالیزار های  املش موضوعی بود که باعث شد جلسه بحران آب در فرمانداری این شهرستان تشکیل گردد.

جلسه بحران آب املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار املش دراین جلسه مشکل اصلی شالیکاران را عدم توسعه و دسترسی به موقع به منابع آبی بیان داشت.

مهدی جعفری اظهار داشت: ۳۵۰۰ هکتار از شالیزارهای املش از آب رودخانه های شلمانرود ، پلرود ، کیارود و نهرهای منشعب از این سه رودخانه و آبهای ذخیره شده و چاه های کشاورزی تامین میشود که باید با برنامه ریزی علمی و کارشناسی مشکل کم آبی را برطرف کنیم.

وی خاطرنشان کرد: استفاده از شیوه های نوین آبیاری تحت فشار به منظور استفاده بهینه از این نعمت خدادادی ضروری است و لازم است سازمان جهاد کشاورزی از اجرای آبیاری تحت فشار در سطح باغات و مزارع و واحدهای کشاورزی حمایت  کند.

مسعود امیربنده ای مدیر جهاد کشاورزی املش در این جلسه همکاری مردم با مدیران این سازمان را خواستار شد و گفت: با شعار همدلی و همزبانی بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما ۳۰۰ هکتار از شالیزار های چهارده سفلی ، پائین محله چلارس ، پائین محله مشکله ، تازه آباد نرکه بحرانی است .

ارسال دیدگاه

کسب درآمد