کد خبر: 57155

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۰

فخر فروشی برخی از مسئولین با خودرو های منطقه آزاد انزلی!!!

ساعت ۵-۶ غروب برخی از روزها ، شاهد عبور و مرور خودروهای چندصد میلیونی برخی از مسئولین می شوی که تنها اسم و عکس آنها را در اینترنت دیده ایم و خوانده ایم. به گزارش خبرنگار املش ما حوالی ۵و نیم ۶ غروب به بعد برخی از روزها خودروهای چند صدمیلیونی با پلاک انزلی چشمانت […]

ساعت ۵-۶ غروب برخی از روزها ، شاهد عبور و مرور خودروهای چندصد میلیونی برخی از مسئولین می شوی که تنها اسم و عکس آنها را در اینترنت دیده ایم و خوانده ایم.

پلاک انزلیبه گزارش خبرنگار املش ما حوالی ۵و نیم ۶ غروب به بعد برخی از روزها خودروهای چند صدمیلیونی با پلاک انزلی چشمانت را به خود خیره می کند که شاید تنها اسم و عکس آنها را فقط و فقط در اینترنت دیده باشی.

خودروهایی که نشان از مرفه بودن صاحبین آن دارد و اگر زیر پای مسئولی دیده شود برای ضعیفترین قشر جامعه بسیار دردآور خواهد بود.

برخی از مسئولین این روزها دیگر به تاکیدات امام(ره) توجه نمی کنند و بجای مراعات حال مردمی که شاید نان شب در سفره ندارند با هزینه های بالا سوار خودروهایی میشوند و به داشتن آن فخر فروشی می کنند.

بیشترین تاکید امام راحل به حفظ و مراعات حال مردم به ویژه مردم ضعیف و آسیب پذیربوده است.

یکی از کارمندان ادارات در گفتگویی کوتاه به خبرنگار ما گفت: ۲۵ سال است در وزارت کشور خدمت میکنم تازه شاید توانسته ام یک پژو خریداری کنم ، برخی ها حتی سابقه ۱۰سال خدمت را هم ندارند و اگر این منوال پیش برود و بین مسئولین و مردم فاصله بیفتد مردم دیگر به مسئولین شان اعتماد نخواهند داشت.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد