کد خبر: 57140

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۱

املش ، شهرستان پایلوت اجرای طرح CBR در گیلان شد

با اجرای طرح CBR فرصت بهره مندی معلولین از امکانات جامعه فراهم می آید. رئیس اداره بهزیستی املش در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت:شهرستان املش بهمراه سیاهکل و رشت بعنوان شهرهای پایلوت اجرای CBR در گیلان معرفی شده اند و قراراست این طرح امسال اجرایی شود. هاجر بایرامی افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی […]

با اجرای طرح CBR فرصت بهره مندی معلولین از امکانات جامعه فراهم می آید.

معلولرئیس اداره بهزیستی املش در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت:شهرستان املش بهمراه سیاهکل و رشت بعنوان شهرهای پایلوت اجرای CBR در گیلان معرفی شده اند و قراراست این طرح امسال اجرایی شود.

هاجر بایرامی افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه و در بررسی‌های انجام شده تعداد معلولان املش، اجرای طرح CBR در این شهرستان ضرورت دارد.

وی خاطرنشان کرد: برنامه CBR را یک برنامه توانبخشی برای معلولان دانست و خاطرنشان کرد: این برنامه فرصت‌هایی را با هماهنگی خانواده، جامعه، روستا و محله‌ای که معلول در آن زندگی می‌کند برای معلول فراهم می‌آورد تا بتواند از امکانات جامعه خود مانند دیگر افراد بهره‌مند شود.

رئیس اداره بهزیستی املش همچنین از تلاش این نهاد جهت تامین سبد کالای خانوارهایی که فرزند معلول دارند با مشارکت خیرین خبر داد و گفت: سبد کالای ویژه ماه مبارک رمضان که در شهرستان درحال توزیع است به این خانواده ها(فرزند معلول دارند) تعلق نمی گیرد.

بایرامی تصریح کرد: بمناسبت شب میلاد امام حسن عسکری (ع) در مسجد باب الحوائج املش مراسم افطاری ویژه مددجویان این نهاد برگزار خواهد شد.

در شهرستان املش ۱۸۳۶ مددجوی تحت پوشش بهزیستی ساکن می باشند./انتهای خبر

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد