کد خبر: 57128

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۰۴ - ۷:۰۸

نامه فانی خطاب به فرهنگیان ومعلمان کشور

وزیر آموزش و پرورش در پیامی خطاب به فرهنگیان و معلمان نوشت ایمان راسخ دارم معلمان عزیز کشورم قهرمانان راستین توسعه همه جانبه و دستگاه تعلیم و تربیت، بستر اصلی و سرنوشت ساز برای تحقق آینده‌ای امید بخش و متعالی خواهد بود. به گزارش املش ما  به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی […]

وزیر آموزش و پرورش در پیامی خطاب به فرهنگیان و معلمان نوشت ایمان راسخ دارم معلمان عزیز کشورم قهرمانان راستین توسعه همه جانبه و دستگاه تعلیم و تربیت، بستر اصلی و سرنوشت ساز برای تحقق آینده‌ای امید بخش و متعالی خواهد بود.

فانیبه گزارش املش ما  به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، متن کامل پیام علی اصغرفانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرهنگیان فرهیخته ، همکاران ارجمند

خدای سبحان را شاکرم در سال همدلی و همزبانی، در روز های پایانی سال تحصیلی، بار دیگر تلاش و مساعی همکاران خدوم در وزارت آموزش و پرورش، از جانب نمایندگان و منتخبان ملت، مهر تایید خورد تا در پرتو رهنمود های مقام معظم رهبری و توصیه های رئیس جمهور و با ابتنا بر سیاست‌های اعلام شده و پرهیز از هرگونه تهور به نام تحول، بیش از پیش مصمم به گام برداشتن برای ترسیم افقی امید بخش برای آموزش و پرورش و رشد و بالندگی نسل سرفراز کشور مان باشیم.

اینجانب، ایمان راسخ دارم معلمان عزیز کشورم قهرمانان راستین توسعه همه جانبه و دستگاه تعلیم وتربیت، بستراصلی وسرنوشت ساز برای تحقق آینده ای امید بخش و متعالی خواهد بود.

شما معلمان و فرهنگیان هستید که افتخارات آینده‌ کشور را در پای تخته های سیاه به سفیدی می‌نگارید و با تقدیم مرواریدهای دین و دانش که از چشمه سار زلال معرفت حق به ودیعه گرفته‌اید، علی رغم همه تنگناهاو مشکلات با دلی دریایی و دمی مسیحایی، کودکان، نوجوانان و جوانان این مرز وبوم را تا قله‌های دین و دانایی همراهی می‌کنید.

در این ایام بس با فضیلت ماه میهمانی خدا رمضان المبارک ، ضمن سپاس از اعتماد مجدد نمایندگان ملت به برنامه های وزارت آموزش وپرروش ،تلاش های مجدانه شمافرهنگیان گرامی کشور را قدر نهاده و با خدای خود عهد می بندیم که برای حفظ کرامت،منزلت،هویت ومعیشت معلمان وارتقای جایگاه معلمی در جامعه تلاش نموده و رفع مشکلات فرهنگیان معزز وارتقای دانش و مهارت‌های حرفه‌ای شما را سرلوحه‌ همت خویش قرار دهیم .

امیدوارم با اتکا به الطاف بیکران الهی وتوجهات خاصه حضرت‌ ولی‌عصر(عج)،فرصت اعتماد مجدد مجلس شورای اسلامی، زمینه ساز همنوایی و همراهی بیشتر شما فرهیختگان و اهتمام ویژه‌ مسئولان کشور برای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در وزارت وزین آموزش وپرورش باشد.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • شاپور علی نژاد

    تاریخ : ۶ - تیر - ۱۳۹۴

    میجی در ژاپن برای توسعه آموزش وپرورش را در مرکز و محور توسعه قرار داد تا بقیه نهادها از آن وام و نیرو بگیرند. و این شد که زاپن به اینجا رسید.خواستند و رسیدند.ما میخواهیم اما عمل نمیکنیم.شعار فایده ندارد.یا علی باید متحول شویم.


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد