کد خبر: 57101

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۰۳ - ۱۶:۲۲

گلایه معاون فرماندار از عملکرد شهرداری رودسر/پسماندشهرستان گرفتار مدیریت ضعیف شده است

جلسه پسماند شهرستان رودسر با حضور اعضای آن در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد. به گزارش املش ما رحمان کاظمی معاون عمرانی فرمانداری شهرستان رودسر ضمن تاکید به روند مثبت پسماند در شهرستان رودسر از کم تحرکی و رشد ۱ درصدی شهرداری رودسر در تفکیک زباله که اهمیت مهمی در کاهش انباشت آن و […]

جلسه پسماند شهرستان رودسر با حضور اعضای آن در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

رحمان کاظمیبه گزارش املش ما رحمان کاظمی معاون عمرانی فرمانداری شهرستان رودسر ضمن تاکید به روند مثبت پسماند در شهرستان رودسر از کم تحرکی و رشد ۱ درصدی شهرداری رودسر در تفکیک زباله که اهمیت مهمی در کاهش انباشت آن و آثار مخرب زیست محیطی دارد اشاره کرد و افزود: نباید موضوع پسماند گرفتار کاغذ بازی و مدیریت ضعیف شود.

وی اظهار کرد: حوزه پسماند مورد نظارت و اهمیت جدی مدیریت کلان استان گیلان قرار گرفته است و به علت وجود مناطق ویژه گردشگری در شهرستان رودسر تمامی مسئولین مربوط در ایجاد شرایط مساعد پسماند شهرستان تلاش کنند.

معاون عمرانی فرمانداری شهرستان رودسر با اشاره به از بین رفتن بد بینی مردم نسبت به فعالیت کارخانه کمپوست رودسر افزود: موارد زیست محیطی کارخانه با توجه به گزارشات مسئولین شهرداری در مسیر رفع قرار گرفته و این روند سهم بسزایی در کاهش آلودگی زیست محیطی در شهرستان شده است.

وی اضافه کرد: احساس مسئولیت نیاز اصلی کاهش پسماند در شهرستان رودسر است و بهانه مشکلات جزئی نوعی سلب مسئولیت است./رصد رودسر

 

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کسب درآمد