کد خبر: 57082

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۰۳ - ۸:۵۵

۱۵ تیر؛ محفل قرآنی املش میزبان احمد شحات خواهد بود

استاد احمد شحات، قاری مصری ۱۵ تیر ماه به گیلان خواهد آمد و در بیش از ۱۵ محفل قرآنی حضور پیدا می کند. به گزارش خبرنگار املش ما استاد احمد شحات در نخستین روز حضور خود در محفل قرآنی املش  قرائت می‌کند. رمضانعلی پاکیزه در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص حضور شحات گفت: برای […]

استاد احمد شحات، قاری مصری ۱۵ تیر ماه به گیلان خواهد آمد و در بیش از ۱۵ محفل قرآنی حضور پیدا می کند.

احمد شحاتبه گزارش خبرنگار املش ما استاد احمد شحات در نخستین روز حضور خود در محفل قرآنی املش  قرائت می‌کند.

رمضانعلی پاکیزه در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص حضور شحات گفت: برای اولین بار و به علت درخواست و استقبال گسترده مردم علاقه‌مند به قرآن کریم گیلان این قاری به مدت پنج روز در گیلان حضور پیدا کرده و قرائت قرآن می‌کند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رودسر و املش افزود:برگزاری جلسات آموزش قرآن کریم ومحافل انس با قرآن، برجسته‌ترین برنامه‌های این طرح کشوری است.

وی خاطرنشان کرد : استاد احمد شحات پس از نماز ظهر و عصر در گلزار شهدای املش به تلاوت قرآن خواهد پرداخت.

حجت الاسلام پاکیزه همچنین از اجرای طرح نشاط معنوی و ضیافت الهی در ۶۷ بقعه متبرکه شهرستان رودسر و املش در تابستان سال جاری خبر داد.

وی تصریح کرد: بیش از  ۶۰۰نفر تاکنون طرح نشاط معنوی ثبت نام نموده اند  و پیش بینی کرد؛ در مجموع بیش از یک هزار نفر در این طرح شرکت کنند.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های رودسر و املش افزود: در طرح ضیافت الهی نیز که در قالب اطعام ، لیالی قدر ، سحری و… است بیش از ۲۰تا ۳۰هزار نفر از این طرح بهره‌مند خواهند شد./انتهای خبر

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد