کد خبر: 57068

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۷

حضور مشمولین دریافت سبد کالا فقط درساعات خنک روز

توزیع سبد کالا در شهرستان املش این بار در گرمای طاقت فرسای تابستان و در ماه مبارک رمضان دردسر زیادی برای برخی از مردم بوجود آورده است . به گزارش خبرنگار املش ما ، چندروزیست توزیع سبد کالای حمایتی (کمیته امداد و بهزیستی ) در ۶ نقطه املش و یک نقطه در رانکوه آغاز شده […]

توزیع سبد کالا در شهرستان املش این بار در گرمای طاقت فرسای تابستان و در ماه مبارک رمضان دردسر زیادی برای برخی از مردم بوجود آورده است .

به گزارش خبرنگار املش ما ، چندروزیست توزیع سبد کالای حمایتی (کمیته امداد و بهزیستی ) در ۶ نقطه املش و یک نقطه در رانکوه آغاز شده و افراد مشمول که پیش از این تائیدیه از ارگان های تحت پوشش خود گرفته اند در حال دریافت آن می باشند.

سبد کالای حمایتی در املش1

گرمای شدید تابستان و روزه داری اهالی باعث شده ، مراکز توزیع سبد کالا فقط درساعات خنک روز شاهد حضور این افراد مشمول باشد.

توزیع سبد کالایی که شامل مرغ وگوشت و سیب زمینی و … برای کمک به مردم وجهت رفاه حال آنان است ولی در عمل چندان  شان شهروندان املشی در نظر گرفته نشده است.

سبد کالای حمایتی در املش

گفتنی است پس از توزیع  پر سروصدای مرحله اول سبدکالا توسط دولت و تدبیر امید که صحنه های تاسف باری را رقم زده بود شاهد هستیم که متولیان امر چندان به اصلاح روند نامناسب قبلی توجهی نکرده اند./انتهای خبر

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد