کد خبر: 57062

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۰۲ - ۷:۴۷

۲۵۰ میلیارد ریال از مطالبات چایکاران تا پایان هفته پرداخت می شود

در سفر اخیر دکتر نوبخت به گیلان نمایندگان استان از وی خواستند در پرداخت مطالبات چایکاران رایزنی لازم انجام شود تا در آغاز ماه رمضان سفره چایکاران پر رونق تر گردد که با استقبال و پیگیری جدی مشاور معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبرد رئیس جمهور این امر محقق شد. به گزارش املش ما  محمد مهدی […]

در سفر اخیر دکتر نوبخت به گیلان نمایندگان استان از وی خواستند در پرداخت مطالبات چایکاران رایزنی لازم انجام شود تا در آغاز ماه رمضان سفره چایکاران پر رونق تر گردد که با استقبال و پیگیری جدی مشاور معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبرد رئیس جمهور این امر محقق شد.

رهبری املشیبه گزارش املش ما  محمد مهدی رهبری املشی از پرداخت ۲۵۰ میلیارد ریال مطالبات چایکاران در طی ۳ روز آینده خبر داد.

نماینده مردم رودسر و املش اظهار کرد: در سفر اخیر دکتر نوبخت به گیلان نمایندگان استان از وی خواستند در پرداخت مطالبات چایکاران رایزنی لازم انجام شود تا در آغاز ماه رمضان سفره چایکاران پر رونق تر گردد که با استقبال و پیگیری جدی مشاور معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبرد رئیس جمهور این امر محقق شد.

وی در ادامه افزود: پس از دستور دکتر نوبخت در پرداخت مطالبات تا ساعات پایانی امروز این دستور توسط خزانه تایید و مراحل پرداخت به ایستگاه وزرات جهاد و کشاورزی رسید که امیدواریم تا ۳ روز آینده مطالبات خرید برگ سبز چایکاران پرداخت شود.

رهبری املشی با تاکید براینکه خرانه با وجود شرایط محدود در پرداخت ها با اختصاص این بودجه موافقت کرد اضافه کرد: بخش باقیمانده از این مطالبات توسط بانک عامل در حال پیگیری بوده که امیدواریم به زودی شرایط تخصیص مطالبات مهیا گردد./رصدرودسر

ارسال دیدگاه

کسب درآمد