کد خبر: 57051

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۱

آقای مسئول؛ این انجمن ، حمایت از حقوق مصرف کنندگان رودسر نیست!+سند

منتخبین انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان ، بیشتر از ساختار حمایتی عرضه کنندگان تشکیل شده اند. به گزارش خبرنگار املش ما انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان رودسر که قرار بود ۲۰ خرداد برگزار شود به ۳۰ ام خرداد ماه موکول شد و اسامی منتخبین آن روز بعد اعلام گردید. در خبری […]

منتخبین انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان ، بیشتر از ساختار حمایتی عرضه کنندگان تشکیل شده اند.

انجمن حمایت از مصرف کنندگانبه گزارش خبرنگار املش ما انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان رودسر که قرار بود ۲۰ خرداد برگزار شود به ۳۰ ام خرداد ماه موکول شد و اسامی منتخبین آن روز بعد اعلام گردید.

در خبری که ۳۱ اردیبهشت ماه در همین پایگاه خبری با عنوان نام نویسی یواشکی برای انتخابات انجمن(لینک خبر) منتشر شده بود ، پیش بینی میشد که ماحصل آن متشکل از افرادی باشد که بجای آنکه از بطن جامعه باشند از ساختار اداری تشکیل شده باشند.

انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان همانگونه که از نامش پیداست باید از مصرف کنندگان  در مقابل عرضه کننده (فروشگاه هایی که زیرمجموعه اصناف و سازمان صنعت معدن و…)حمایت داشته باشند و اگر مجریان این کار از ساختار عرضه کنندگان باشند بجای حمایت از مصرف کننده از عرضه کننده حمایت خواهند داشت.

ریاست جمهوری ایران چند هفته پیش سخنی جالب و جای تفکر وتامل در خصوص انتخابات داشتند و آن شفافیت صندوق های رای بود ، و خیلی ها در مقابل حرف های ایشان موضع گیری نمودند در صورتی که با اندکی تفکر میتوان به بطن آن رسید که در انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان رودسر به چشم نخورد و باید از مجریان برگزاری و ناظرین آن پرسید چرا صندوق شما شفاف نبود چگونه پاسخ رئیس جمهور را خواهید داد؟

اسامی منتخبین :

۱- کلثوم پوراسماعیل

۲- احمدی مقدم (عضو تعاونی روستایی)

۳- مهدی طاهری(رابط عمومی اصناف رودسر)

۴- لیلا قهرمانی (عضو اصناف رودسر)

۵- خانم نصیری

۶- تقی لیلابی (کارمند شهرداری رودسر)(عضو علی البدل)

رئیس صنعت معدن و تجارت شهرستان رودسر در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام اسامی گفت: این انجمن بیش از ۲۰۰۰ عضو در شهرستان دارد که این آمار هم خودش جای تعجب است چراکه تا دوهفته گذشته آماری که از این انجمن ارائه میشد عضویت بیش از هزار نفری بوده است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد