کد خبر: 57023

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۸

هاشمی رفسنجانی: دولت ۸ ساله احمدی‌نژاد مثل “مرض هاری” بود

هاشمی رفسنجانی با انتقاد از دولت نهم و دهم احمدی‌نژاد، گفت: آن ۸ سال کافی است برای این که مدت ها مثل هاری در بدن جامعه ما دائما تزریق سم بکند. مثل مرض هاری این حالت را دارد به جامعه ما می دهد. به گزارش املش ما به نقل از تسنیم به نقل از پایگاه […]

هاشمی رفسنجانی با انتقاد از دولت نهم و دهم احمدی‌نژاد، گفت: آن ۸ سال کافی است برای این که مدت ها مثل هاری در بدن جامعه ما دائما تزریق سم بکند. مثل مرض هاری این حالت را دارد به جامعه ما می دهد.

هاشمی رفسنجانیبه گزارش املش ما به نقل از تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار مردم دزفول با حمایت مجدد از دولت سازندگی، گفت: خرابی‌ها و ویرانی‌های آن سال‌ها، به خاطر ۸ سال جنگ بود که روحیه حماسی مردم را برای جبران بر می‌انگیخت و روابط مسؤولین، مخصوصاً در سطوح عالی صمیمانه و عمیق بود، اما خرابی‌های ناشی از سؤ مدیریت‌های دولت قبل، نا امیدی را به جامعه تزریق می‌کرد و وحدت و همدلی بین مسؤولان مختلف و مردم را مخدوش کرده بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از دولت نهم و دهم محمود احمدی‌نژاد، تاکید کرد: آن ۸ سال کافی است برای این که مدت ها مثل هاری در بدن جامعه ما دائما تزریق سم بکند. مثل مرض هاری این حالت را دارد به جامعه ما می دهد و همش هم شعار بود.

هاشمی رفسنجانی در ادامه انتقاد خود از دولت احمدی‌نژاد، روحانیت را به دلیل معرفی احمدی‌نژاد متهم کرد و گفت که هنوز هم برخی روحانیون دست از حمایت از احمدی‌نژاد برنداشته‌اند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد