کد خبر: 56976

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۲

نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز گیلان در رانکوه مشخص شدند

رقابت های تنیس روی میز بانوان گیلان که چند روزی بود در سالن ورزشی شهدای رانکوه در جریان بود به کار خود پایان داد. اسدالله عبداله تابار در گفتگو با خبرنگار املش ما با اعلام این خبر افزود : در این دوره از مسابقات ۲۲ تنیس باز برتر گیلان باهم به رقابت پرداختند که در […]

رقابت های تنیس روی میز بانوان گیلان که چند روزی بود در سالن ورزشی شهدای رانکوه در جریان بود به کار خود پایان داد.

مسابقات تنیس روی میز بانوان املشاسدالله عبداله تابار در گفتگو با خبرنگار املش ما با اعلام این خبر افزود : در این دوره از مسابقات ۲۲ تنیس باز برتر گیلان باهم به رقابت پرداختند که در پایان فاطمه نادم از شهرستان رشت توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان املش افزود: در این رقابت ها مهناز شاطرپور از رشت مقام دوم و سارا عین الله زاده از رشت و فرشته احمدی از کوچصفهان به طور مشترک به مقام سوم رسیدند.

وی خاطرنشان کرد:  زهرا اخباری و انسیه مظلومی از رشت ، فاطمه فروتن از لاهیجان و نرگس حصری از شفت نیز به ترتیب در مکان های چهارم تا هشم این رقابت ها قرار گرفتند .

تابار  تصریح : در پایان هشت نفر برتر این دوره از مسابقات ، به رقابت های دسته یک تنیس روی میز گیلان راه یافتند و سایر شرکت کنندگان نیز باید در رقابت های لیگ دسته دوم فعالیت کنند .

مسابقات تنیس روی میز بانوان املش1 مسابقات تنیس روی میز بانوان املش2

شهرستان املش چندسالیست به قطب تنیس روی میز گیلان تبدیل شده و میزبان مسابقات استانی تنیس روی میز است.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد