کد خبر: 56973

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۹

پاکیزه خبر داد: اجرای طرح نشاط معنوی و ضیافت الهی در رودسر و املش آغاز شد

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های رودسر و املش با اشاره به اجرای طرح نشاط معنوی و ضیافت الهی گفت: طرح نشاط معنوی و ضیافت الهی تا پایان تیر ماه در بقاع متبرکه رودسر و املش ادامه دارد. به گزارش املش ما به نقل از  مهر، حجت الاسلام رمضانعلی پاکیزه ظهر چهارشنبه در […]

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های رودسر و املش با اشاره به اجرای طرح نشاط معنوی و ضیافت الهی گفت: طرح نشاط معنوی و ضیافت الهی تا پایان تیر ماه در بقاع متبرکه رودسر و املش ادامه دارد.

طرح نشاط معنوی و ضیافت الهیبه گزارش املش ما به نقل از  مهر، حجت الاسلام رمضانعلی پاکیزه ظهر چهارشنبه در نشست تخصصی آغاز طرح نشاط معنوی و ضیافت الهی با بیان اینکه طرح های فوق همزمان با ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه رودسر و املش اجرا می شود، اظهار کرد: طرح های فوق فرصت مغتنمی برای انجام اقدامات فرهنگی در سطح شهرستان ها ایجاد می کند.

وی افزود: برنامه های طرح نشاط معنوی شامل عطر افشانی و غبارروبی بقاع متبرکه، قبور شهدا، آذین بندی بقاع متبرکه، برگزاری کلاس های اخلاق و پاسخ به مسائل شرعی با حضور روحانی مساجد است.

پاکیزه ادامه داد: همچنین برپایی غرفه های مشاوره وقف، مشاوره خانواده و جوانان، گفتمان دینی، تصحیح قرائت نماز و غرفه کودک از دیگر برنامه هایی است که در این طرح اجرا می شود.

به گفته رییس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش همچنین برگزاری مراسم دعا، برنامه های احکام، قرائت، ترتیل خوانی، آموزش حفظ و مفاهیم قرآن، محافل انس با قرآن با حضور قاری برجسته مصری و همچنین تفسیر قرآن مجید به صورت ویژه در چند بقاع شاخص از دیگر برنامه هایی است که در قالب طرح نشاط معنوی و ضیافت الهی در بقاع متبرکه رودسر و املش برگزار می شود.

پاکیزه با بیان اینکه طرح نشاط معنوی در ۱۸ بقعه و ضیافت الهی در ۴۹ بقعه شهرستان های املش و رودسر برگزار می شود گفت: تاکنون ۶۰۰ نفر در طرح های فوق ثبت کرده اند.

وی ادامه داد: در طرح نشاط معنوی در کنار آموزش قرآن، آموزش کلاس های زبان، خیاطی، والیبال، اردوهای سیاحتی، تفریحی و زیارتی برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد