کد خبر: 56970

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۲۸ - ۱۸:۲۲

در پی استعفای شهردار املش؛ انوش عبدالله پور سرپرست شد

حسن پورقربان شهردار املش که چند هفته ایست زمزمه استعفایش از شهرداری در اذهان پیچیده بود ، با تائید اعضای شورای شهر املش استعفایش پذیرفته شد.  رئیس شورای شهر املش در گفتگو با خبرنگار املش ما با تائید خبر استعفای شهردار املش گفت: انوش عبدالله پور تا انتخاب شهردار جدید املش ، سرپرست این شهرداری […]

حسن پورقربان شهردار املش که چند هفته ایست زمزمه استعفایش از شهرداری در اذهان پیچیده بود ، با تائید اعضای شورای شهر املش استعفایش پذیرفته شد.

استعفا پورقربان رئیس شورای شهر املش در گفتگو با خبرنگار املش ما با تائید خبر استعفای شهردار املش گفت: انوش عبدالله پور تا انتخاب شهردار جدید املش ، سرپرست این شهرداری را برعهده خواهد داشت.

اصغر جانعلی پور افزود : قراراست دوشنبه هفته آینده در خصوص انتخاب شهردار جدید جلسه ای در شورای شهر املش برگزار و اعضاء شورا کاندیداهای خود را معرفی نمایند.

به گزارش خبرنگار ما انوش عبدالله پور کارمند امور ساختمانی شهرداری و همچنین مسئولیت خدمات شهری املش رابرعهده دارد.

شنیده ها حاکی از اینست بابک ریحانی و شهرام کریمی دوعضو شورای شهر املش کاندیداهای تصدی شهرداری املش خواهند بود.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۲۹ - خرداد - ۱۳۹۴

    در سالهای اخیر به دلیل اختلاف سلایق بین شوراها و شهرداران آمارها نشان دهنده میانگین دوساله خدمت اکثر شهرداران بوده که این امر مانع از رشدو ترقی شهر املش گردیده است . از شواهد امر برمی آید اگر اعضای شوراهای اسلامی شهر توانمندی لازم در انجام امورات مربوط به مسائل شهر را داشتند قطعا مردم شاهد پیشرفت عمران و آبادانی و ارتقای شهری بودند ولی متاسفانه عدم نظارتهای جدی بر مسائل انتخابات اعضای شوراهای اسلامی در یک دهه اخیر توسط ناظرین بر انتخابات باعث گردیده که تعدادی از اعضای شوراهای اسلامی که صلاحیتهای آنان درذامورات مربوط به عضویت آنان در شوراها توسط افکار عمومی محقق نگردیده به شوراهای اسلامی راه یافته و ……….


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد