کد خبر: 56838

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۲۴ - ۱۹:۲۱

در پی نصب تابلوهای ۵ متری؛ آیا اینقدر هزینه فرهنگ سازی ایمنی اطراف مدارس لازم بود؟+تصویر

هفته گذشته مدیرکل حمل و نقل و پایانه های گیلان از اختصاص حدود یک میلیارد تومان اعتبار در سالجاری برای توسعه و ارتقای فرهنگ ترافیک در استان خبر داد و گفت: بخشی از این اعتبار برای ایمن سازی اطراف مدارس حاشیه راه های استان در نظر گرفته شده است. به گزارش خبرنگار املش ما ، […]

هفته گذشته مدیرکل حمل و نقل و پایانه های گیلان از اختصاص حدود یک میلیارد تومان اعتبار در سالجاری برای توسعه و ارتقای فرهنگ ترافیک در استان خبر داد و گفت: بخشی از این اعتبار برای ایمن سازی اطراف مدارس حاشیه راه های استان در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار املش ما ، پس از اعلام خبر ایمن سازی اطراف مدارس توسط مدیر کل حمل و نقل گیلان که به شهرستان رودسر سفر نموده بود ، نصب تابلو های خطر محل عبور دانش آموزان در سراسر استان آغاز گردید.

ستون هایی که روزهای اول برای اهالی شهرهای گیلان جای سوال باقی گذاشته بود بعد از یک هفته صبح امروز تابلو به خود دید و مشخص شد این ستون های ایستاده نگه دارنده تابلوهای خطرمحل عبور دانش آموزان می باشند .

تابلو خطر دانش آموز

با کمی دقت در تابلوهای نصب شده ، سوالی که در ذهن هر بیننده ای جاری می شود چرایی هزینه های گزاف برای نصب این تابلوهاست.

تابلوهایی که فقط در چند متری آنها تابلوهای قدیمی هنوز به چشم می خورد و عدم نیاز به ساخت تابلوی جدید مسجل بود .

شاید یکی از مسافرینی این مسیر پس از دیدن این تابلو حرف جالبی زد: بجای این هزینه های گزاف ایکاش آسفالت جاده های ما را کیفیت میبخشیدید تا باعث فرسودگی ناوگان حمل و نقل نشوند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 2

کل نظرات :2

 • ahmad

  تاریخ : ۲۴ - خرداد - ۱۳۹۴

  بهتر است مسایل کارشناسی به اهلش سپرده شود واز انتقادات غیر کارشناسی پرهیز گردد. نجات جان انسانها و سرمایه هایه آینده مملکت ارزش هرگونه سرمایه گذاری را دارد.ضمنا آسفالت معابر در حوزه وظایف اداره کل حمل ونقل وپایانه های استانها نمی باشد.


  پاسخ دادن

 • رضا - املش

  تاریخ : ۲۵ - خرداد - ۱۳۹۴

  ای کاش در خصوص مسائل آموزشی و تربیتی درمدارس هم این همه حساسیت و دقت وجود داشت


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد