کد خبر: 56793

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۸

مراسم بزرگداشت آیت الله امینیان در املش برگزار می گردد

مراسم بزرگداشت  امام‌جمعه فقید آستانه‌اشرفیه و نماینده مردم گیلان در خبرگان رهبری در مسجد اعظم املش برگزار میگردد. به گزارش خبرنگار املش ما ، مراسم بزرگداشت آیت الله مختار امینیان بعد از نماز مغرب و عشا دوشنبه با سخنرانی امام جمعه املش (حجت الاسلام روحانی ) در مسجد اعظم املش برگزار می گردد. صبح امروز […]

مراسم بزرگداشت  امام‌جمعه فقید آستانه‌اشرفیه و نماینده مردم گیلان در خبرگان رهبری در مسجد اعظم املش برگزار میگردد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، مراسم بزرگداشت آیت الله مختار امینیان بعد از نماز مغرب و عشا دوشنبه با سخنرانی امام جمعه املش (حجت الاسلام روحانی ) در مسجد اعظم املش برگزار می گردد.

جلسه آیت الله امینیان املش

صبح امروز بهمین منظور جلسه هماهنگی مراسم پنحمین روز درگذشت  آیت لله امینیان در فرماندار املش برگزار شد و اعضای ستاد در رابطه با چگونگی هرچه باشکوهتر برگزاری مراسم یادبود ایشان تصمیم گیری نمودند.

جلسه آیت الله امینیان املش1

آیت‌الله امینیان روز چهارشنبه هفته گذشته بر اثر ایست قلبی در سن ۸۹ سالگی دعوت حق را لبیک گفت.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 2

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۲۶ - خرداد - ۱۳۹۴

    شرکت کنندگان مراسم جمعی از نمازگزاران همیشگی مسجد اعظم و برخی از مسئولین نهادها و ادارات شهرستان بودند سخنران جلسه توانمندی لازم در بیان و تحلیل مسائل مد نظر را نداشت . به نظر می رسد برای برگزاری اینگونه مراسمات نیازی به برگزاری جلسه در فرمانداری نبوده و با طلاع رسانی به موقع افراد متدین در اینگونه مراسمات و مجالس شرکت خواهند نمود …..


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد