کد خبر: 56753

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۵

خطیب جمعه املش: عملکرد بخش کشاورزی باید جهادگونه باشد

امام جمعه موقت املش گفت: عملکرد کنونی بخش کشاورزی همچون گذشته (جهاد سازندگی) باید جهادگونه باشد تا مسائل و مشکلات این حوزه به درستی حل و فصل شود. به گزارش املش ما حجت الاسلام والمسلمین صفر علی پور در خطبه های نمازجمعه این هفته که در مصلی امام خمینی(ره) املش برگزار شد، با قدردانی از […]

امام جمعه موقت املش گفت: عملکرد کنونی بخش کشاورزی همچون گذشته (جهاد سازندگی) باید جهادگونه باشد تا مسائل و مشکلات این حوزه به درستی حل و فصل شود.

به گزارش املش ما حجت الاسلام والمسلمین صفر علی پور در خطبه های نمازجمعه این هفته که در مصلی امام خمینی(ره) املش برگزار شد، با قدردانی از حمایت دولت در پرداخت تسهیلات بهزراعی باغ های چای بیان کرد: انتظار داریم در خصوص عده ای که هنوز از این تسهیلات برخوردار نشده اند اقدامات عاجلی انجام شود.

وی همچنین با گلایه از دیرکرد پرداخت مطالبات برگ سبز چای چایکاران این شهرستان افزود: مسوولان چای باید نسبت به پرداخت مطالبات چایکاران تلاش بیشتری انجام دهند؛ چون این کشاورزان با زحمت بسیار و در سخت ترین شرایط توانستند ضمن عمران باغ های خود نسبت به جمع آوری برگ سبز چای اقدام کنند.

امام جمعه موقت املش در ادامه ارتحال آیت الله امنییان را ضایعه ای بزرگ برای حوزه و مردم گیلان و کشور دانست و گفت: ایشان در زمان حیاتشان خدمات ارزنده ای برای حوزه ها، دین اسلام و مردم انجام دادند و مردم گیلان هم در تشییع پیکر پاک ایشان حضور چشمگیری داشتند.

وی ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور در مراسم بزرگداشت این عالم ربانی افزود: روز دوشنبه هفته پیش رو پس از نماز مغرب و عشا مجلس ترحیمی برای آیت الله امنییان در مسجد اعظم املش برگزار خواهد شد.

امام جمعه موقت املش همچنین با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان گفت: همه باید خود را برای بهره گیری از فیوضات این ماه پربرکت آماده کنیم.

گفتنی است؛ نمازگزاران املشی در پایان در حمایت از تیم هسته ای طوماری را که از سوی ستاد نمازجمعه شهرستان املش با همکاری سپاه املش تهیه شده بودند امضا کردند./ایرنا

ارسال دیدگاه

کسب درآمد