کد خبر: 56700

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۲۰ - ۱۸:۳۰

کنسرت همای لغو شد

کنسرت «پرواز همای» که قرار بود پس از هشت سال به مدت پنج شب در تهران روی صحنه برود‌، لغو شد. به گزارش املش ما ، طبق اعلام شرکت برگزارکننده، این کنسرت بنا به دستور مقام قضایی لغو شده است‌. همچنین توسط شرکتی که اقدام به بلیت‌فروشی این کنسرت کرده‌، اعلام شده که مبالغ بلیت […]

کنسرت «پرواز همای» که قرار بود پس از هشت سال به مدت پنج شب در تهران روی صحنه برود‌، لغو شد.

کنسرت همابه گزارش املش ما ، طبق اعلام شرکت برگزارکننده، این کنسرت بنا به دستور مقام قضایی لغو شده است‌.

همچنین توسط شرکتی که اقدام به بلیت‌فروشی این کنسرت کرده‌، اعلام شده که مبالغ بلیت خریداران تا هفت روز کاری به حساب آن‌ها عودت خواهد شد.

قرار بود امشب ۲۰ خردادماه اولین شب اجرای این خواننده ضد انقلاب در تالار وزارت کشور برگزار شود.

«پرواز همای» که به گفته خودش از طرفداران پر و پاقرص زبان پارسی محسوب می‌شود و اصلا با همین بهانه نام خود را عوض کرده است، در روزهایی که در خارج از کشور فعالیت می‌کرد بارها با شبکه‌های ماهواره‌ای ضدنظام مصاحبه کرد که از جمله‌ی آن‌ها مصاحبه با «شباهنگ» و مصاحبه با «امیر مهیم» شاعر فراری از کشور بود که یکی از برنامه‌سازان بی‌بی‌سی فارسی محسوب می‌شود.

خواننده‌ای در سبک موسیقی سنتی که چند سالی را در خارج از کشور فعالیت می‌کرده و دلیل این فعالیت هم خواندن اشعاری بوده که جنبه کفرآمیز داشته است. یکی از معروفترین آن‌ها ترانه «این چه جهانیست» می‌باشد که از زمان تولید و پخش آن نظرات اعتراضات بسیاری نسبت به مضمون کفرآمیز این ترانه مطرح شد.

این خواننده در حالی به دنبال اجرای برنامه بود که صدای شاخص برجسته ای نداشته و افرادی بسیار با سطح صدای بالاتر در کشور وجود دارند که امکان برگزاری کنسرت در یک جای دولتی را ندارند./دانا

ارسال دیدگاه

کسب درآمد