کد خبر: 56696

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۸ - ۱۹:۳۴

فرماندار املش: بهبود وضعیت خانواده ها در گرو اجرای اقتصاد مقاومتی است

شهرستان املش با داشتن پتانسیل های خوب کشاورزی بهترین خواستگاه برای اجرای فرامین رهبر انقلاب در اجرای اقتصاد مقاومتی است. به گزارش خبرنگار املش ما از زمان فرمایش رهبر انقلاب در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی و بکارگیری پتانسیل های موجود در جامعه و نیروی های توانمند و متخصص و تحصیل کرده ماه ها می گذرد […]

شهرستان املش با داشتن پتانسیل های خوب کشاورزی بهترین خواستگاه برای اجرای فرامین رهبر انقلاب در اجرای اقتصاد مقاومتی است.

مهدی جعفری فرماندار املشبه گزارش خبرنگار املش ما از زمان فرمایش رهبر انقلاب در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی و بکارگیری پتانسیل های موجود در جامعه و نیروی های توانمند و متخصص و تحصیل کرده ماه ها می گذرد و برخی مسئولین در اجرایی کردن این امر مضایقه نکرده اند.

فرماندار شهرستان املش در سه سال گذشته پس از تصدی این منصب یکی از مدیرانی بود که بجهت بهبود وضع اقتصادی شهرستان تلاش می کند.

مهدی جعفری این جمله را در جلسه ای که با حضور بخشداران و دهیاران و تعدادی از ایده پردازان و مجریان طرح های کشاورزی برگزار شده بود، گفت و افزود: املش با دارابودن پتانسیل های زیست محیطی و حضور نیروی انسانی کارا می تواند گامی شگرف در تولید اشتغال برای جوانان و حذف شغل های کاذب داشته باشد.

وی اظهار داشت : این شهرستان با دارا بودن زیست گاه های جلگه ای ، کوهستانی و خزری بهترین شرایط کشاورزی و دامداری را فرهم آورده است.

فرماندار املش همکاری مردم را در جهت خودکفایی و اشتغال در راستای اقتصاد مقاومتی مهمترین عامل در بهبود وضعیت اقتصادی خانواده ها دانست و تصریح کرد: باید گروهی از کارشناسان کشاورزی و دامپروری با مطالعه و ایجاد راهکار هایی جلوی مهاجرت و رفع راه های انحرافی جوانان را بگیرند.

در ادامه جلسه برخی طرح های کشاورزی و دامپروری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که اختصارا می توان به تولید علوفه و گوسفندهای چندقلوزا اشاره نمود.

بستر سازی و فرهنگ سازی در بین اهالی درجهت استفاده از طرح های جدید کشاورزی و دامپروری بر عهده بخشداران و دهیاران روستاها قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد