کد خبر: 56680

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۲۰ - ۱۷:۴۳

فرماندار رودسر : شهرداران در نصب ایستگاه های تفکیک زباله در نقاط اصلی شهر تلاش کنند

امیر جانبازی گفت: شهرداران در نصب ایستگاه های تفکیک زباله در نقاط اصلی شهر تلاش کنند، این امر طرح مناسبی برای فرهنگ سازی و تشویف مردم به تفکیک زباله از مبدا خواهد بود. به گزارش املش ما  امیر جانبازی رودسر در جلسه پسماند شهرستان رودسر ضمن تبریک هفته محیط زیست و کشاورزی گفت:این جلسات به […]

امیر جانبازی گفت: شهرداران در نصب ایستگاه های تفکیک زباله در نقاط اصلی شهر تلاش کنند، این امر طرح مناسبی برای فرهنگ سازی و تشویف مردم به تفکیک زباله از مبدا خواهد بود.

فرماندار رودسر جانبازیبه گزارش املش ما  امیر جانبازی رودسر در جلسه پسماند شهرستان رودسر ضمن تبریک هفته محیط زیست و کشاورزی گفت:این جلسات به صورت منظم در روز های چهارشنبه با حضور اعضای اصلی این ستاد برگزار خواهد شد و ثمره این جلسات را می تواند در بهبود روند پسماند شهرستان مشاهده کرد.

فرماندار شهرستان رودسر اظهار کرد: روند آموزش تفکیک زباله باید به صورت مستمر و بدون وقفه در همه نقاط شهری و روستایی شهرستان انجام شود، اگر بتوانیم فرهنگ تفکیک زباله از مبدا را در جامعه تبیین کنیم شاهد کاهش زباله با شهرها و به ویژه روستا ها خواهیم بود.

وی در ادامه با تاکید براینکه روند مثبت کاهش تخریب محیط زیست توسط انباشت زباله در شهرستان رودسر با همکاری تمامی دستگا ها مربوط اجرایی شده است افزود: شهرداری رودسر مشکل قرارداد پیمانکار کارخانه کمپوست را با جدیت پیگیری کند.

جانبازی اضافه کرد:بخشداران رحیم آباد و کلاچای در صورت مشاهده تخلف زیست محیطی در اطراف پل ورودی رحیم آباد توسط دستگاه قضایی برخورد کنند زیرا انباشت زباله در ورودی منطقه گردشگری باعث کاهش توریست و نابودی فضای مناسب گردشگری می شود.

وی با اشاره به فعالیت مناسب کارخانه کمپوست در مدت بازگشایی  گفت: فعالیت کارخانه کمپوست با تمام مشکلات سهم بسزایی در کاهش تخریب محیط زیست دارد مسئولین این کارخانه هم با رعایت نکات زیست محیطی در کاهش بو و آلودگی های آن تلاش کنند.

فرماندار شهرستان رودسر اظهار کرد: شهردارن شهرستان رودسر در نصب ایستگاه های تفکیک زباله در نقاط اصلی شهر تلاش کنند که این امر طرح مناسبی برای فرهنگ سازی و تشویف مردم به تفکیک زباله از مبدا خواهد بود./رصدرودسر

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۲۱ - خرداد - ۱۳۹۴

    قضیه تفکیک زباله از مبدا در شهرستان املش چند ماهی است که اجرائی گردیده است ولی از ظواهر امر پیداست که با استعفا ی شهردار ( آقای پور قربان ) عنقریبا به مرحله فراموشی سپرده خواهد شد ……


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد