کد خبر: 56663

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۲۰ - ۱۷:۰۴

آیت الله امینیان نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری درگذشت

آیت‌الله محمدعلی امینیان نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه آستانه اشرفیه دقایقی قبل دار فانی را وداع گفت. به گزارش املش ما ، آیت‌الله محمدعلی امینیان نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه این شهر به دلیل کهولت سن و بیماری در سن ۸۹ سالگی به ملکوت اعلی […]

آیت‌الله محمدعلی امینیان نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه آستانه اشرفیه دقایقی قبل دار فانی را وداع گفت.

امینیانبه گزارش املش ما ، آیت‌الله محمدعلی امینیان نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه این شهر به دلیل کهولت سن و بیماری در سن ۸۹ سالگی به ملکوت اعلی پیوست.

شایان ذکر است ایشان با حکم حضرت امام مسئولیّت دادگاه انقلاب را به عهده گرفت  مسئولیّت بعدى ایشان که مسئولیّتى فرهنگى و در ارتباط با نسل جوان بود، نمایندگى ولى فقیه در دانشگاه گیلان که در زمان حضرت امام به ایشان واگذار شد.

امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیه و عضو خبرگان رهبری در استان گیلان از دیگر مسئولیتهای این عالم فرزانه بود.

گفتنی استمراسم تشییع پیکر آیت‌الله محمدعلی امینیان نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه آستانه‌اشرفیه ساعت ۱۰ صبح فردا برگزار می‌شود.

مکان دفن آیت‌الله امینیان هنوز مشخص نشده و سه گزینه برای دفن پیکر ایشان در نظر گرفته‌اند که مسجد جامع حوزه علمیه آستانه‌اشرفیه، گلزار شهدای این شهر و مسجد روستای فتیده محل زادگاه وی است که طبق نظر خانواده‌ این مرحوم یکی از مکان‌ها برای دفن پیکر آیت‌الله امینیان در نظر گرفته می‌شود./۸دی نیوز

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد