کد خبر: 56596

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۱۹ - ۹:۰۴

انتقاد رئیس مجمع نمایندگان گیلان از عملکرد بانک‌ها /سود بانکی مانع فعالیت بخش خصوصی است.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با انتقاد از عملکرد بانک‌ها گفت:  سود بانکی مانع فعالیت بخش خصوصی است. به گزارش املش ما محمدحسین قربانی با انتقاد از سود بالای بانکی و ناتوانی بخش خصوصی برای سرمایه گذاری کلان در حوزه های مختلف اظهار داشت:سود ۳۲ درصدی بانک ها باعث شده سرمایه گذاران علاقه مند به سرمایه […]

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با انتقاد از عملکرد بانک‌ها گفت:  سود بانکی مانع فعالیت بخش خصوصی است.

سود بانکیبه گزارش املش ما محمدحسین قربانی با انتقاد از سود بالای بانکی و ناتوانی بخش خصوصی برای سرمایه گذاری کلان در حوزه های مختلف اظهار داشت:سود ۳۲ درصدی بانک ها باعث شده سرمایه گذاران علاقه مند به سرمایه گذاری در بخش بهداشت و درمان از حضور در این حوزه منصرف شوند و یا توان کمی برای انجام تعهدات خود داشته باشند.

قربانی ادامه داد: بخش درمان سود بالایی ندارد و سرمایه گذاری در این بخش مقرون به صرفه نیست و به این دلیل سرمایه گذاران خارجی فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعت درمان کشور دارند.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان تاکید کرد: در صورتی که فضای سیاسی و اقتصادی در کشور برای سرمایه گذاران خارجی باز شود امکان استفاده از توان این شرکت ها برای تامین بخشی از نیازمندی های داخل به فناوری های پزشکی و دارویی فراهم خواهد شد که با تحقق آن اشتغال،تولید و گردش اقتصادی در حوزه بهداشت و درمان محقق می شود.

عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ابراز عقیده کرد: وارد کردن دستگاه های سی تی اسکن،سونوگرافی،آندوسکوپی و نیز تکنولوژی هایتک اولویتی است که در سرمایه گذاری خارجی طرف سرمایه گذار باید به آن متعهد باشد.|خانه ملت|

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد