کد خبر: 56571

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۱۹ - ۸:۳۵

هک سایت نیروی زمینی آمریکا توسط ارتش سایبری سوریه+عکس

ارتش سایبری سوریه پایگاه اینترنتی نیروی زمینی آمریکا را هدف حملات خود قرار داد. به گزارش املش ما ، باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه خبر داد، نیروی زمینی آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد پایگاه اینترنتی خود را به علت هک شدن به دست گروهی موسوم به «ارتش سایبری سوریه» موقتا مسدود کرده است. […]

ارتش سایبری سوریه پایگاه اینترنتی نیروی زمینی آمریکا را هدف حملات خود قرار داد.

به گزارش املش ما ، باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه خبر داد، نیروی زمینی آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد پایگاه اینترنتی خود را به علت هک شدن به دست گروهی موسوم به «ارتش سایبری سوریه» موقتا مسدود کرده است.

نیروی زمینی آمریکا در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد:” پس از آگاه شدن از اینکه در محتوای سایت اینترنتی این نیرو خرابکاری هایی صورت گرفته است، در اقدامی پیشگیرانه و برای حصول اطمینان از اینکه اطلاعات سری ارتش به سرقت نرفته است، این سایت اینترنتی را موقتا مسدود کرد.”

این سایت اینترنتی تا ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه به وقت گرینویچ (دو بامداد روز سه شنبه به وقت تهران) مسدود بود.

گروه موسوم به ارتش سایبری سوریه در صفحه کاربری خود در توییتر مسئولیت هک شدن سایت نیروی زمینی آمریکا را بر عهده گرفت.

هک سایت نیروی زمینی آمریکا

ارتش سایبری سوریه پیش از این هم چندین سایت اینترنتی متعلق به برخی مطبوعات و رسانه های جهان، از جمله روزنامه های نیویورک تایمز، واشینگتن پست، صفحه توییتر خبرگزاری فرانسه و صفحات کاربری شبکه بی بی سی، الجزیره قطر، روزنامه فایننشال تایمز و گاردین را هک کرده بود.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد