کد خبر: 56513

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۱۸ - ۹:۰۸

در پی بارش باران؛ خدایی که همیشه به داد شالیکاران می رسد

شب گذشته بسیاری از مناطق شرق گیلان بالاخص شهرستان های رودسر و املش شاهد بارش باران بهاری بود که باعث طراوت هوا و پرآب شدن شالیزارهای برنج شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، شب گذشته بارش باران بهاری طراوت خاصی را به منطقه داد که پرآب شدن شالیزارها باعث خوشحالی کشاورزان گردید. صبح امروز […]

شب گذشته بسیاری از مناطق شرق گیلان بالاخص شهرستان های رودسر و املش شاهد بارش باران بهاری بود که باعث طراوت هوا و پرآب شدن شالیزارهای برنج شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، شب گذشته بارش باران بهاری طراوت خاصی را به منطقه داد که پرآب شدن شالیزارها باعث خوشحالی کشاورزان گردید.

صبح امروز وقتی به شالیزارهای برنج می نگریدی ، شور و شعفی در چهره کشاورزان موج می زد که انگاری دوباره خون در رگهایشان جاری گردیده است.

یکی از کشاورزان که در حال وجین شالیزارش بود به خبرنگار ما گفت: خداراشکر که فقط خودش همیشه بداد ما میرسد و مسئولین که فقط قول می دهند و پشت میزشان نشسته اندحتی خیلی هاشان تاکنون پا در شالیزار نگذاشته اند.

شالیکار

شالیکار دیگری می گفت: دیشب که باران میبارید ، باهمه خستگی ام نیمه های شب از خواب پاشدم و نماز شکر خواندم.

وجین شالیزار برنج

یکی از زنانی که در حال وجین شالیزار بود ، گفت: برنج به رنج بدست می آید ولی خدای ارحم الراحمین این رنج را اینگونه شیرین نموده است .

ارسال دیدگاه

کسب درآمد