کد خبر: 56305

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۱۵ - ۷:۲۹

اعتراف رژیم‌صهیونیستی به دخالت در سوریه

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به دخالت ارتش اشغالگر قدس در روند تحوالت جنگ جاری در سوریه اعتراف کرد. به گزارش املش ما به نقل روزنامه لبنانی “السفیر”، البته یعلون این دخالت را در ارتباط با مواردی دانست که ازآنها به عنوان نقض “خطوط قرمز” نام برد. السفیر افزود: یعلون در گفتگو با روزنامه آمریکایی واشنگتن […]

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به دخالت ارتش اشغالگر قدس در روند تحوالت جنگ جاری در سوریه اعتراف کرد.

به گزارش املش ما به نقل روزنامه لبنانی “السفیر”، البته یعلون این دخالت را در ارتباط با مواردی دانست که ازآنها به عنوان نقض “خطوط قرمز” نام برد.
السفیر افزود: یعلون در گفتگو با روزنامه آمریکایی واشنگتن پست مدعی شد که رژیم اشغالگر قدس برای تحولات آن سوی مرزهای فلسطین اشغالی سه خط قرمز ترسیم کرده است .

یعلون ادعا کرد، ممنوعیت انتقال تسلیحات پیشرفته برای گروهکهای مسلح و حمل و نقل تسلیحات شیمیایی توسط این گروهک ها و نقض حریم این رژیم به ویژه در بلندیهای جولان سه خط قرمز رژیم صهیونیستی را تشکیل می دهند.
وی افزود : “از نظر اسراییل سوریه و لبنان یک صحنه نبرد واحد را تشکیل می دهند، زیرا حزب الله در بلندیهای جولان و مرزهای لبنان فعال است.”

رژیم صهیونیستی از حامیان بسیار مهم گروه های تروریستی در سوریه به شمار می آید، و از آغار بحران و جنگ در سوریه در حال امدادرسانی و کمک به تروریستها از طریق درمان مجروحان آنان و آموزش و تسلیح عناصر این گروه ها است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد