کد خبر: 56275

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۱۲ - ۱۶:۲۹

تقدیر شهردار آستانه از گروه نمایشی تئاتر “خادم مادر” +تصاویر

شهردار آستانه‌اشرفیه در اقدامی ارزشمند از گروه نمایش “تی‌تی” برای اجرای نمایش تئاتر “خادم مادر” تقدیر کرد. به گزارش املش ما به نقل از آستان‌خبر، در این جلسه مجید همتی رئیس شورای اسلامی شهر، از اجرای بسیار زیبا نمایش معنوی و مذهبی خادم مادر تقدیر کرد و افزود: شوری اسلامی شهر آمادگی هرگونه همکاری در […]

شهردار آستانه‌اشرفیه در اقدامی ارزشمند از گروه نمایش “تی‌تی” برای اجرای نمایش تئاتر “خادم مادر” تقدیر کرد.

به گزارش املش ما به نقل از آستان‌خبر، در این جلسه مجید همتی رئیس شورای اسلامی شهر، از اجرای بسیار زیبا نمایش معنوی و مذهبی خادم مادر تقدیر کرد و افزود: شوری اسلامی شهر آمادگی هرگونه همکاری در خصوص اجرای برنامه‌های فرهنگی به‌ویژه تئاتر و نمایش‌های مذهبی را دارد.

در ادامه علی شفیعی شهردار آستانه‌اشرفیه نیز از بابیان اینکه تلاش‌های مجموعه اعضای گروه نمایش تئاتر “خادم مادر” در خلق نمایش معنوی مذهبی و ماندگار درخور تحسین بوده است افزود: شهرداری در سال جدید آمادگی همکاری در اجرای همچنین برنامه‌های فرهنگی تأثیرگذار را دارد.

در پایان اعضای شورای اسلامی شهر ضمن سپاس از تلاش و زحمات تمامی دست‌اندرکاران با اهدای لوح تقدیر از زحمات آن‌ها تقدیر کرد.

تقدیر از خادم مادر تقدیر از خادم مادر2 تقدیر از خادم مادر1

به گزارش آستان‌خبر، نمایش خادم مادر در ایام فاطمیه در روزهای پایانی سال ۱۳۹۳ به مدت ۵ روز در سالن شهید خوش‌سیرت اداره فرهنگ و ارشاد آستانه‌اشرفیه اجرا گردید.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد