کد خبر: 56261

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۱۲ - ۱۴:۲۶

رهبری‌املشی: واردات بی‌رویه موجب پایین آمدن قیمت برنج می‌شود

رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: دیوان محاسبات حق بررسی و نظارت بر تمام پروژه‌های کشور را دارد. به گزارش املش ما محمدحسین قربانی عصر امروز در جلسه شورای اداری استان دیوان محاسبات را بازوی نظارتی مجلس دانست و اظهار کرد: دیوان محاسبت حق بررسی و نظارت بر تمام پروژه‌ها را دارد. وی با بیان اینکه […]

رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: دیوان محاسبات حق بررسی و نظارت بر تمام پروژه‌های کشور را دارد.

رهبری املشیبه گزارش املش ما محمدحسین قربانی عصر امروز در جلسه شورای اداری استان دیوان محاسبات را بازوی نظارتی مجلس دانست و اظهار کرد: دیوان محاسبت حق بررسی و نظارت بر تمام پروژه‌ها را دارد.

وی با بیان اینکه آموزش و تخصصی‌تر بودن دیوان محاسبات شعار این تشکیلات است، افزود: انتظار می‌رود بر استمرار آن افزوده شود و شاهد شکوفایی بودجه کشور باشیم.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دادن اطلاعات درست در استان و کشور در دستور کار قرار گیرد تا شفاف‌سازی انجام شود، خاطرنشان کرد: شعار امسال همدلی و همزبانی بوده و در گیلان وفاق و همدلی حادث است.

وی محور توسعه گیلان را کشاورزی عنوان کرد و یادآور شد: از جهاد کشاورزی می‌خواهیم با توجه به افزایش قیمت برنج ثبت سفارش نکند و تعرفه را کاهش دهد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی نیز در جلسه مذکور با بیان اینکه کشاورزی گیلان ضربه خورده است، گفت: مردم از کشاورزی فاصله می‌گیرند.

محمدمهدی رهبری‌املشی واردات بی‌رویه برنج را از مشکلات دانست و تصریح کرد: واردات بی‌رویه به محصولات داخلی ضربه می‌زند و موجب پایین آمدن قیمت برنج می‌شود.

وی واردات برنج را خلاف قانون عنوان کرد و یادآور شد: ۱۱۰ هزار تن مصرف داخلی چای داریم و به همین مقدار نیز واردات انجام می‌شود و مطالبات چای‌کاران پرداخت نمی‌شود./فارس

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد