کد خبر: 56214

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۴

از شکستگی لوله آب در گاوماست تا بحران آبی تابستان که رقم خواهد خورد+عکس

دو سه سالی است که قطعی آب روستای گاوماست واجارگاه معضلی برای ساکنین این منطقه شده است. به گزارش خبرنگار املش ما اهالی روستای گاوماست واجارگاه از ابتدای هفته گذشته همانند سال۹۲ و ۹۳ با مشکل قطعی آب آشامیدنی روبرو شدند، این درحالیست که ترکیدگی لوله آب در یکی از خیابان های این روستا بیش […]

دو سه سالی است که قطعی آب روستای گاوماست واجارگاه معضلی برای ساکنین این منطقه شده است.

شکستگی آب گاوماستبه گزارش خبرنگار املش ما اهالی روستای گاوماست واجارگاه از ابتدای هفته گذشته همانند سال۹۲ و ۹۳ با مشکل قطعی آب آشامیدنی روبرو شدند، این درحالیست که ترکیدگی لوله آب در یکی از خیابان های این روستا بیش از ۶ ماه می باشد که بدون توجه رها شده است.

مشکلی که اگر در این روزها  حل نشود ، معضلی بزرگ برای اهالی آن روستا ایجاد خواهد کرد.

یکی از اهالی به خبرنگار ما گفت: برای استحمام فقط فرصت آن است که تا ساعت ۶ غروب به حمام برویم و اگر بعد از این ساعت از سرکار خسته برگردیم آبی برای استحمام وجود ندارد.

در این خصوص با شهاب صادقی دهیار روستای گاو ماست تماس گرفتیم و وی قول حضور در دفتر پایگاه خبری را داد.

صادقی پس از حضور در دفتر پایگاه خبری به خبرنگار ما گفت: چند سال پیش که قرار بود چاه عمیق احداث گردد بیلان کاریش عمق ۷۰ متری بود ولی در عمل وقتی تا ۳۲متر در زمین حفاری شد و به سنگ رسیدند ادامه نداند و افتتاحش نمودند.

دهیار روستای گاوماست از مشکل آب روستایش در تابستان گفت و افزود : ۸۰۰ هزار تومان برای تابلو برق این چاه از بودجه دهیاری هزینه شد ولی باز مشکل آب شرب حل نگردیده است.

هادی کوچکی بخشدار کلاچای در تماس تلفنی خبرنگار ما گفت: روز گذشته (شنبه) جهت بازدید به روستای گاوماست رفته بودم و جهت برطرف شدن این مشکل با علیزاده مسئول آب روستایی شهرستان تماس گرفتم که قرار شد دستگاه پمپاژ آب تهیه نمایند و این مشکل حل شود.

لازم بذکر است در تماس با تلفن همراه علیزاده مسئول آب روستایی شهرستان رودسر ، تلفن همراه وی در بار اول مشغول بود و دفعات بعد جواب تماس ما را ندادند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد