کد خبر: 56189

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۹

دو نفر از محکومان شورای سوم رشت راهی زندان لاکان شدند

دستگاه های قضایی و ذیربط با این برخورد قاطع خود بار دیگر نشان دادند که در جمهوری اسلامی ایران قانون برای همه اشخاص حقیقی و حقوقی یکسان می باشد. به گزارش املش ما به نقل از ۸دی نیوز، طبق شنیده هایی از منابع آگاه دو نفر از اعضای شورای سوم شهر رشت که به دلایل […]

دستگاه های قضایی و ذیربط با این برخورد قاطع خود بار دیگر نشان دادند که در جمهوری اسلامی ایران قانون برای همه اشخاص حقیقی و حقوقی یکسان می باشد.

شورای شهربه گزارش املش ما به نقل از ۸دی نیوز، طبق شنیده هایی از منابع آگاه دو نفر از اعضای شورای سوم شهر رشت که به دلایل متعددی محکوم شده بودند، اواخر هفته گذشته رسما راهی زندان لاکان رشت شدند.

این افراد که به همراه چند تن دیگر از اعضا تقریبا از سال ۹۱ درگیر تخلفات خود بوده و در دادگاه انقلاب اسلامی محکوم شدند، بالاخره به زندان رفته و ظاهرا چندین سال می بایست در آنجا بمانند و مجازات شوند.

دستگاه های قضایی و ذیربط با این برخورد قاطع خود بار دیگر نشان دادند که در جمهوری اسلامی ایران قانون برای همه اشخاص حقیقی و حقوقی یکسان بوده و در مجازات محکومان هیچ فرقی میان مردم وجود ندارد.

حال مردم منتظرند جهت احقاق حقوق شهروندی و بازگشت کامل اعتمادشان به مسئولین اجرایی، نظاره گر این باشند که هرچه زودتر بقیه متخلفینی هم که موجب آبروریزی شهرشان شدند مجازات شوند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد