کد خبر: 56158

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۲

امام جمعه املش:دفاع ازدستاوردهای انقلاب و آرمانهای امام راحل ضروریست

امام جمعه املش با دعوت از عموم مردم برای حضور گسترده در برنامه های سالروز ارتحال امام راحل گفت: دفاع از دستاوردهای انقلاب و آرمان های امام راحل ضروری است. به گزارش املش ما حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی در خطبه های نمازجمعه این شهر بیان کرد: اندیشه های تابناک امام خمینی (ره) امروز باید […]

امام جمعه املش با دعوت از عموم مردم برای حضور گسترده در برنامه های سالروز ارتحال امام راحل گفت: دفاع از دستاوردهای انقلاب و آرمان های امام راحل ضروری است.

افتتاح مصلی نماز جمعه املش امام جمعه روحانیبه گزارش املش ما حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی در خطبه های نمازجمعه این شهر بیان کرد: اندیشه های تابناک امام خمینی (ره) امروز باید الگوی ما در سبک زندگی باشد امامی که مامور شد تا اسلام ناب محمدی را احیا کند و احیاء کرد و ملت ما را نجات داد.

وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز میلاد فرخنده حضرت مهدی(عج) و تقارن آن با سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت: باید قدر نیمه شعبان را بدانیم و اعمال مخصوص این روز را بجا آوریم و جشن میلاد آن حضرت را با شکوه برگزار کنیم و نیز در مراسم ارتحال امام و ۱۵خرداد حضوری دشمن شکنانه داشته باشیم.

وی ادامه داد: امروز استکبار جهانی و اذنابش تلاش دارند نام مبارک حضرت مهدی (عج) و همچنین نام امام راحل را در جهان محو کنند و این شیعه کشی ها در جهان هم یکی از اهداف آنان است؛ پس ما باید این انقلاب را تقویت کنیم تا مبارزه با استکبار انجام و ترفندهای شوم آنان خنثی شود.

امام جمعه املش در ادامه با اشاره به روز سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: سربازان گمنام مجموعه ای حساس و امنیت آور هستند که شبانه روز در جای جای کشور در حال تلاشند و اگر با توجه به ناامنی که در تمام مرزهای کشور ما موج می زند و دشمن جرات ورود به خاک کشور ما را ندارد بخش عمده این امنیت بر عهده همین سربازان گمنام و حماسه آفرینانی آنان است که با قدرت و هوشیاری در همه جای کشور حضور فعالی دارند.

وی با اشاره به فرارسیدن میلاد حضرت علی اکبر(ع) گفت: جوانان ما باید به پیروی از حضرت علی اکبر(ع) از امام زمانشان اطاعت کنند و او را الگوی زندگی خود قرار دهند.

حجت الاسلام روحانی در ادامه با اشاره به زیاده خواهی های استکبار به خصوص رژیم جعلی اسرائیل غاصب گفت: اکنون در گفت و گوهای سران ۱+۵که برای تنظیم توافقنامه نهایی در حال انجام است با تکرار سخنان بیهوده استکبار مواجه هستیم؛ به خصوص دولت اسرائیل که سخنان درشت و بی اساسی را بر زبان می راند که باید به این زیاده خواهی ها پاسخ کوبنده داده شود.

حجت الاسلام روحانی افزود: ملت بزرگ ایران هیچگونه تهدید، تحقیر و تحریم را نمی پذیرد و این سخنان کاپیتولاسیون دوم است؛ ما به دشمن هشدار می دهیم تهدید آنان در مرزهای کشور ما مساوی با مرگ حتمی آنها خواهد بود./ایرنا

ارسال دیدگاه

کسب درآمد