کد خبر: 56110

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ - ۲۲:۰۳

آیا شهردار املش خود را برای انتخابات ، کاندیدا می کند؟/عکس

پس از بازدید شامگاه پنج شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ، حسن پور قربان  شهردار املش از تحریریه لنگرنیوز ، حضور وی در انتخابات حوزه انتخابیه لنگرود دوباره قوت گرفت و همگان وی را یکی از رقبای سرسخت لاهوتی نماینده فعلی  برای دوره بعد اعلام می دارند. به گزارش خبرنگار املش ما حسن پور قربان شهردار […]

پس از بازدید شامگاه پنج شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ، حسن پور قربان  شهردار املش از تحریریه لنگرنیوز ، حضور وی در انتخابات حوزه انتخابیه لنگرود دوباره قوت گرفت و همگان وی را یکی از رقبای سرسخت لاهوتی نماینده فعلی  برای دوره بعد اعلام می دارند.

به گزارش خبرنگار املش ما حسن پور قربان شهردار املش ،در کارنامه خود شهرداری لنگرود و ریاستس اداره راه و شهرسازی لنگرود را داراست و در سال گذشته بعنوان مدیر نمونه شهرستان املش انتخاب شده بود.

همچنین  از وی بعنوان یکی از کاندیداهای شهرداری  شهر لاهیجان یاد شده بود که وی خدمت به مردم املش را افتخاری برای خود دانسته بود.

حسن-پورقربان

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :3

 • رضا - املش

  تاریخ : ۷ - خرداد - ۱۳۹۴

  انتظار می رود که آقای مهندس پور قربان شهردار املش که کارنامه قابل قبولی در مدت تصدی اش در شهرداری املش از دیدگاه افکار عمومی داشته همچنان تشنه خدمت به شهروندان املشی باشند نه شیفته قدرت …. این گوی و این هم میدان .


  پاسخ دادن

 • قهرمان

  تاریخ : ۹ - خرداد - ۱۳۹۴

  عجب عکسی گرفتی آقای شهردار


  پاسخ دادن

 • رضا - املش

  تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۳۹۴

  ای کاش آقای شهردار ( مهندس پور قربان )این همه بودجه که به زیبا سازی محوطه و تزیینات ساختمان شهرداری اختصاص داده است تا اندازه ای هم به فکر توانمند سازی و کارآمدی پرسنل و کارکنان شهرداری بود . و نیروهای ضعیف را که در زمان شهردار قبلی با توصیه و سفارش جذب و بکارگیری شده اند از کار برکنار می نمود ….


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد