کد خبر: 56056

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۰۵ - ۲۳:۲۵

بخشدار کلاچای: با توسعه فضاهای ورزشی روستایی، توانمندی جوانان ورزشکار روستایی به فعلیت درمی آید

بخشدار کلاچای در جریان بازدید از زمین ورزشی شهدای دهستان بی بالان (دهکده قدس)، سرمایه گذاری در حوزه ورزش روستایی را ضرورتی انکارناپذیر خواند و گفت : باید از همه توان و ظرفیت برای توسعه و گسترش فضاهای ورزشی در روستاها بهره گیری کرد و از این طریق خواهیم توانست توانمندیهای جوانان ورزشکار روستایی را […]

بخشدار کلاچای در جریان بازدید از زمین ورزشی شهدای دهستان بی بالان (دهکده قدس)، سرمایه گذاری در حوزه ورزش روستایی را ضرورتی انکارناپذیر خواند و گفت : باید از همه توان و ظرفیت برای توسعه و گسترش فضاهای ورزشی در روستاها بهره گیری کرد و از این طریق خواهیم توانست توانمندیهای جوانان ورزشکار روستایی را به فعلیت درآوریم .

هادی کوچکیبه گزارش خبرنگار املش ما  در جریان بازدید از زمین ورزشی شهدای دهستان بی بالان (دهکده قدس)، سرمایه گذاری در حوزه ورزش روستایی را ضرورتی انکارناپذیر خواند و گفت : باید از همه توان و ظرفیت برای توسعه و گسترش فضاهای ورزشی در روستاها بهره گیری کرد و از این طریق خواهیم توانست توانمندیهای جوانان ورزشکار روستایی را به فعلیت درآوریم .

هادی کوچکی در ادامه ازساماندهی و بهسازی زمینهای ورزشی روستایی در این بخش خبرداد و بر لزوم تسطیح و ساماندهی هدفمند آنها تاکید کرد.

وی با بیان اینکه ایجاد زیرساختهای ورزشی باعث به فعلیت درآمدن استعدادها و ظرفیتهای جوانان می شود، تصریح کرد : برای تحقق این امر تمامی اهتمام خود را بکار خواهیم بست تا محرومیت ها در حوزه ورزش روستایی مرتفع شود.

فرمانده پایگاه مقاومت دهستان بی بالان کلاچای نیز در این بازدید با اشاره به هجمه های فرهنگی دشمنان برای ضربه زدن به نسل جوان انقلاب لزوم برنامه ریزی مدون و هدفمند برای جوانان را مورد تاکید قرار داد.

سلمان اسماعیلی افزود : توسعه و گسترش فضاهای ورزشی برای جوانان یکی از الزامات اساسی در این زمینه است که از این طریق خواهیم توانست جلوی نفوذ دشمنان را برای رسیدن به اهداف شومشان باز داریم.

وی با بیان اینکه امکانات ورزشی در روستاها محدود و اندک است و جوابگوی علاقمندان به ورزش بویژه فوتبال نیست اظهار کرد : کمبود امکانات و منابع باعث شده تا جوانان برای تمرینات به شهرها مراجعه و متحمل هزینه های گزافی شوند که در صورت ایجاد زیرساخت های ورزشی در روستاها جوانان از این ظرفیتها به خوبی استفاده خواهند کرد.

زمین-ورزشی-بی-بالان1

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد