کد خبر: 55980

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ - ۷:۲۲

معاون فرماندار املش:اگر جوان کار داشته باشد ، دچار انحراف نمی گردد ، انحراف برخی از جوانان از ماهواره نیست

جلسه ساماندهی امور جوانان با حضور مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در فرمانداری املش برگزارشد . به گزارش خبرنگار املش ما ، این جلسه هم بمانند جلسات دیگر چند وقت اخیر با تاخیر در ساعت ۱۱:۲۰ با قرائت قرآن توسط معاون فرماندار املش آغاز شد. اسماعیل درویش پس از قرائت قرآن از […]

جلسه ساماندهی امور جوانان با حضور مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در فرمانداری املش برگزارشد .

جلسه-ساماندهی-جوانان-املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، این جلسه هم بمانند جلسات دیگر چند وقت اخیر با تاخیر در ساعت ۱۱:۲۰ با قرائت قرآن توسط معاون فرماندار املش آغاز شد.

اسماعیل درویش پس از قرائت قرآن از تاخیری که در آغاز جلسه صورت گرفته بود از حضار پوزش طلبید و ایام مبارک شعبان را تبریک گفت.

وی با گلایه از عملکرد مسئولینی که مسئولیت امور جوانان را دارند ، گفت: امور جوانان آن جور که شایسته و بایسته است متولی مشخصی ندارد که آنها را ساماندهی کند .

درویش با بیان اینکه کشور ما کشور جوانیست، افزود: نه از جوانان در تصمیم سازی ها استفاده میشود و نه حتی در حل مشکلات خودشان مشورت میگیرند.

در ادامه جلسه ستوده با تبریک اعیاد شعبانیه به تبیین امورات سازمان خودش پرداخت و گفت: سازمان ورزش و جوانان دبیری ستاد ساماندهی امور جوانان را در استان گیلان بر عهده دارد و ریاست آن با استاندار گیلان است.

وی اظهار داشت : این اولین جلسه در امور جوانان در شهرستان املش است که برگزار می شود باید در برگزاری متناوب آن تلاش گردد.

ستوده به شعار امسال هفته جوان  ” جوان یاوری ، جوان باوری ” پرداخت و تصریح کرد: در هرشهرستانی باید حداقل دو جلسه تا هفته جوان برگزار شود تا بتوانیم این هفته  را باشکوه تر برگزار نمائیم.

این مسئول سازمان ورزش و جوانان گیلان به مبحث اشتغال جوانان پرداخت و افزود: در حوزه ای همانند شهرستان املش که بافت روستایی دارد باید در جوانان تغییر نگرشی ایجاد کرد و تفکر پشت میز نشینی را به تفکر تولید تغییر داد .

عزت دوست دیگر مسئولی بود که اداره کل ورزش گیلان آمده بود ، وی گفت: یکی از برنامه هایی که میتوان در هفته جوان برگزار نمود  تجلیل از جوانان نخبه منطقه است.

وی افزود:با راه اندازی NGO ها(سازمان مردم نهاد) در سطح شهرستانها میتوان  مشکلات جوانان را بررسی و جهت برطرف کردن آن به مسئولین گزارش داده شود که اگر تعدادی از جوانان هرشهرستانی اقدام به راه اندازی آن نمایند قول میدهیم ظرف مدت ۲ ماه مجوز آن را صادر نمائیم.

در ادامه باز معاون فرماندار املش به بحث اشتغال جوانان را اشاره نمود و گفت: اگر جوان کار داشته باشد و خسته از کار به خانه برود دچار انحراف نمی گردد ، مشکل جوان وجود ماهواره نیست ، اگر کار باشد بسیاری از بزهکاریها از بین می رود.

اسماعیل درویش اظهار داشت : جوان متولی خود را نمی شناسد ، اگر بشناسد اتفاقات خوب برای جوانان می افتد.

مشاور فرهنگی فرماندار املش در ادامه جلسه از انتقاد در برگزاری  برنامه های اوقات فراغت تابستان گفت و افزود: در تابستان هیچ برنامه منسجمی برگزار نمی گردد و این دغدغه وجود دارد که باید جوانان متولی داشته باشند.

حجت الاسلام قدیمی پور افزود: همه باید به جوان کمک کنیم تاهم بتوانند از تسهیلات بانکی ، ازدواج آسان و اشتغال بهره ببرند.

وی اذعان داشت : اگر تاکید رهبری املشی نماینده شهرستان رودسر و املش  بر چای و مشکلات چایکاران  هست این یعنی آنکه نماینده ما به دنبال اشتغال برای جوانان منطقه می باشد.

در ادامه هریک از حضار در خصوص همکاری اداره خود با سازمان ورزش و جوانان ایراد نظر نمودند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 2

کل نظرات :3

 • صدري

  تاریخ : ۳ - خرداد - ۱۳۹۴

  واقعا جلسه مفیدی بود.فقط داغ دل ما جوونا رو تازه میکنین.شما مسئولین اگر اجازه بدین ما فقط با شما ملاقات کنیم بقیه مشکلات پیشکش.


  پاسخ دادن

 • محمدمهرافروز

  تاریخ : ۳ - خرداد - ۱۳۹۴

  باسلام
  جناب مسئول مبارک ببه تره…..معجزه بوگوفتی برر…


  پاسخ دادن

 • محمدمهرافروز

  تاریخ : ۳ - خرداد - ۱۳۹۴

  حرف…حرف وبازم حرف….چندبخشه؟….


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد