کد خبر: 55976

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ - ۰:۴۴

بیست و پنجمین جشنواره فرهنگی (قرآن و عترت) دانشگاه فرهنگیان برگزار می گردد

بیست و پنجمین جشنواره فرهنگی (قرآن و عترت) دانشگاه فرهنگیان با حضور قرآن پژوهان و قاریان برتر این دانشگاه از سراسر کشور به میزبانی پردیس دکتر شریعتی مازندران برگزار می شود. رئیس دانشگاه فرهنگیان استان مازندران در این باره در گفت و گو کوتاه با خبرنگار املش ما به بیان نحوه اجرای این جشنواره پرداخت […]

بیست و پنجمین جشنواره فرهنگی (قرآن و عترت) دانشگاه فرهنگیان با حضور قرآن پژوهان و قاریان برتر این دانشگاه از سراسر کشور به میزبانی پردیس دکتر شریعتی مازندران برگزار می شود.

پوستر مسابقه قرآن و عترترئیس دانشگاه فرهنگیان استان مازندران در این باره در گفت و گو کوتاه با خبرنگار املش ما به بیان نحوه اجرای این جشنواره پرداخت و افزود: این جشنواره در هفده رشته شامل قرائت تحقیق قرآن کریم، قرائت ترتیل قرآن کریم، حفظ یک ،سه ،پنج،ده ،بیست جزء قرآن کریم، حفظ کل قرآن ، اذان و صحت قرائت نماز، مداحی و دعا خوانی، ایین سخنوری، ترجمه و مفردات قرآن، اشنایی با مفاهیم قرآن ، سیره معصومین، آشنایی با احادیث و ادعیه ، اشنایی با مفاهیم نهج البلاغه و احکام از پنجم لغایت هشتم خرداد ۹۴ برگزار می شود.

دکتر کساییان به هدف برگزاری این جشنواره اشاره کرد و افزود: با اشاره به جایگاه ویژه دانشگاه فرهنگیان در تربیت معلم و برجسته بودن جنبه فرهنگی و تربیتی در جمهوری اسلامی، برگزاری این جشنواره فرصت مغتنمی برای جلب توجه دانشجو، معلمان، اساتید و کارکنان این دانشگاه است تا به رصالت های خویش در تربیت معلم قرآن شناس و قرآن پژوه عمل کرده و آمادگی های لازم برای به دوش کشیدن مسئولیت های خود در ترویچ فرهنگ ناب قرآن و سیره ی معصومین (ع) کسب کنند.

شایان ذکر است مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور شخصیت های قرآنی و مسئولین استانی و ملی عصر روز پنشنبه ۷/۳/۹۴ در سالن همایش های الغدیر برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد