کد خبر: 55968

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۰۲ - ۹:۴۷

امیری رئیس دادگستری املش شد

صبح امروز با حضور معاون قضایی ،اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری استان گیلان مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان املش برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، در این مراسم فردین امیری رئیس سابق دادگستری لنگرود به عنوان رئیس جدید دادگستری املش به حاضران معرفی گردید. معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از […]

صبح امروز با حضور معاون قضایی ،اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری استان گیلان مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان املش برگزار شد.

قوه قضاییهبه گزارش خبرنگار املش ما ، در این مراسم فردین امیری رئیس سابق دادگستری لنگرود به عنوان رئیس جدید دادگستری املش به حاضران معرفی گردید.

معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان در این مراسم گفت: در اسلام به بحث قضاوت و رسیدگی به دعاوی مردم عنایت و توجه خاصی شده بطوری که در هیچ دینی این قدر به این مقوله پرداخته نشده است.

آقایی اساس حاکمیت را مردم بیان داشت و افزود:باید خدمت به مردم سرلوحه کار ما باشد.

وی خاطرنشان کرد : پیشگیری از جرم با هدف کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه یکی از اولویت هایی است که دستگاه قضا در استان آن را با جدیت دنبال می کند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • محمدمهرافروز

    تاریخ : ۳ - خرداد - ۱۳۹۴

    باسلام
    انشالله باشناختی که ازجناب امیری دارم ایشان به مسائل اجتماعی شهرستان ساماندهی خوبی خواهندداد…بدان امیدوآرزو وعرض خسته نباشیدمحضرهمه قضات شریف وخادمین نظام


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد