کد خبر: 55955

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۰۱ - ۲۲:۵۵

بازیکن افتخار آفرینی شرق گیلانی این روزها چه می کند؟/گفتگو با عضو تیم ملی فوتبال دانش آموزی کشور

حضور یک شرق گیلانی در جمع تیم ملی فوتبال دانش آموزی ایران موجی از خوشحالی را در میان همشهریانش ایجاد کرد. به گزارش املش ما ، این سرور و شادمانی وقتی کامل تر شد که تیم فوتبال دانش آموزی ایران مقام دوم مسابقات جهانی را کسب نماید. اگرچه فوتبال یک ورزش گروهی است اما داشتن […]

حضور یک شرق گیلانی در جمع تیم ملی فوتبال دانش آموزی ایران موجی از خوشحالی را در میان همشهریانش ایجاد کرد.

محمد شمسی پور خرشتمیبه گزارش املش ما ، این سرور و شادمانی وقتی کامل تر شد که تیم فوتبال دانش آموزی ایران مقام دوم مسابقات جهانی را کسب نماید.

اگرچه فوتبال یک ورزش گروهی است اما داشتن لیاقت و استعداد فردی یکی از مهمترین فاکتورهایی است که موجب حضور یک روستازاده نجیب در جمع منتخبی از بهترین ها میشود.

محمد شمسی پور جوان کلجاری است که افتخاری دیگر را برای منطقه رقم زده است.

پدرش در کنار کشاورزی به حرفه جوشکاری هم مشغول است.

خیلی ها او را میشناسند و تلاش بی وقفه او را دیده اند و محمد هم همیشه شاهد کار پدر و مادر و دستهای پینه بسته ایشان بود.

علاقه و دین به ورزش باعث شد محمد از سن ۸ سالگی در تیم فجر کلاچای به مدت سه سال زیر نظر آقای حسن سلیمی تمرین کند.

او در پست دفاع سمت چپ بازی اش را آغاز کرد.

حضور وی در مسابقات نونهالان استان گیلان برای او یک اتفاق خیلی بزرگ بود.

 

امروز به سراغ این جوان رفتیم و پای سخنش از رسیدن به این بام افتخارات پرسیدیم.

خودتون رو به خوانندگان املش ما معرفی کنید::

محمد شمسی پور خرشتمی2با سلام و دعای خیر و آرزوی توفیق روز افزون ، اینجانب محمد شمسی پور خرشتمی هستم متولد ۱۳۷۲ از دهستان ماچیان روستای کلجار ساکن شهر زیبای کلاچای

۳ سال در کلاچای بازی کردم در تیم های فجر کلاچای به مربیگری آقا سلیمی و سپس در ناجی آستانه درلیگ نوجوانان گیلان قهرمان گیلان شدیم و سپس در والفجر تهران کارم را دنبال کردم.

دو سال عضو تیم داماش تهران بودم،که یک قهرمانی و یک مقام سومی را کسب نمودیم،بعد از آن وارد تیم سایپا شدم با مربیگری آقای محمد سلطانی که واقعا مربی بااخلاق و خلاقی بودند و سال بعد از آن وارد تیم امید شدم؛و در سال۹۳با عقد قراردادی پست اصلی دفاع چپ تیم زیر ۲۱ سال ملوان را برعهده گرفتم.

در سال اول حضورم در تیم داماش به تیم ملی دانش آموزی به مربی گری آقای میرزاده دعوت شدم و برای مسابقات جهانی عازم برزیل شدیم و با تیم های ایتالیا ، آلمان ، شیلی ، دانمارک ، ترکیه بازی کردیم و در فینال مغلوب آلمان شدیم و مقام نائب قهرمانی دانش آموزی جهان در سال ۲۰۱۱ را کسب کردیم.

وی در ادامه گفت: در همان سال در تیم باشگاهی در رده جوانان، قهرمان باشگاه های تهران شدیم و امسال هم در بازی های لیگ مقام سوم جدول را بدست آوردیم  و هم اکنون در حال گذراندن خدمت در تیم ملوان بندر انزلی هستم .

در آخر از عنایت و لطف خداوند مهربان و زحمات خانواده ام به ویژه پدر و مادر عزیزم تشکر می کنم و از این فرصت استفاده کرده و از مربیان عزیز و زحمت کش چون جناب آقایان سلیمی ،فریبرز قویپنجه، حسن مددی،مرتضی صادقی.محمد سلطانی.رضا جلولی.مسعود میرزاده،نصرت ایراندوست،بیژن شجاعی وفیروز کریمی و همه کسانی که به نوعی برایم تلاش کرده اند سپاسگزاری می کنم. و از خداوند منان برایشان آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت در کنار خانواده مسئلت می نمایم. ”

محمد شمسی پور خرشتمی3 محمد شمسی پور خرشتمی1

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد