کد خبر: 55907

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۲

دلیل حمایت بی‌بی‌سی ازهمجنس‌بازی

شبکه دولتی بی‌بی‌سی فارسی در راستای اجرای سیاست‌های جاهلیت مدرن انگلیس، طی سالهای اخیر به‌عنوان مرکزیت رسانه‌ای تلاش خود را برای ترویج و دفاع از اقدام بی‌شرمانه همجنس‌بازی به کار گرفته است. به گزارش املش ما ، این شبکه که بر اساس اسناد موجود یکی از مهمترین اجزای رسانه‌ای بهائیت و در خدمت سیاست‌های صهیونیسم […]

شبکه دولتی بی‌بی‌سی فارسی در راستای اجرای سیاست‌های جاهلیت مدرن انگلیس، طی سالهای اخیر به‌عنوان مرکزیت رسانه‌ای تلاش خود را برای ترویج و دفاع از اقدام بی‌شرمانه همجنس‌بازی به کار گرفته است.

به گزارش املش ما ، این شبکه که بر اساس اسناد موجود یکی از مهمترین اجزای رسانه‌ای بهائیت و در خدمت سیاست‌های صهیونیسم بین الملل از جمله ترویج عمل شرم‌آور همجنس بازی می‌باشد با پخش یک مستند از وضعیت همجنس بازان ایرانی که از کشور فرار کرده‌اند، به بررسی این موضوع پرداخت!
اما بی‌بی‌سی فارسی که از ابتدای سال جدید میلادی ۹۵ خبر و گزارش در حمایت از همجنس بازی روی تارنمای اینترنتی خود قرار داده است، از این اقدامات خود به‌دنبال پیاده کردن کدام سیاست صهیونیسم بین الملل و کشورهای غربی می‌باشد؟بی بی سی

بی‌بی‌سی فارسی اصرار شدیدی مبنی بر استفاده از کلمه “هم‌جنس‌گرایی” به‌جای کلمه “هم‌جنس‌بازی” دارد!

مظلوم‌نمایی برای منحرفان اخلاقی!
در این میان انتشار اخباری که بتوانند حس همدردی و ترحم مخاطب را نسبت به این منحرفان اخلاقی برانگیزد در رأس اقدامات این شبکه قرار دارد و تلاش می‌شود با تقلیل این انحراف بزرگ اخلاقی که از نظر ادیان الهی یک گناه نابخشودنی است به یک “مسئله ژنتیکی” اقدامات کشورهای مختلف علیه افرادی که مبادرت به انجام این عمل شنیع می‌کنند نوعی “تقابل با یک امر ذاتی و ژنتیکی که فرد هیچ‌گونه نقشی در افتادن در این مسیر نداشته است” معرفی گردد.

پوشش مداوم اخبار مربوط به همجنس‌بازی
بی‌بی‌سی فارسی تلاش می‌کند تا به هر بهانه‌ای موضوع همجنس بازی را ترویج و با پوشش گسترده حمایت کشورهایی که برای ترویج این انحراف اخلاقی دست به تدوین قانون زده‌اند، تمامی سعی خود را برای عادی سازی این موضوع به کار گیرد و این در حالی است که میان کشورهای جهان تاکنون فقط ۱۲ کشور حاضر به تأیید رسمی این انحراف اخلاقی گردیده‌اند.

پوشش اخبار حیوانات همجنس‌باز!
شبکه دولتی انگلیس در این میان حتی از پوشش اخبار مربوط به حیوانات همجنس‌باز نیز چشم‌پوشی نکرده و نشان داده چگونه توانسته است لقب “پایتخت رسانه‌ای قوم لوط” را بین همقطاران خود کسب نماید!

بی‌بی‌سی برای ترویج همجنس‌گرایی متوسل به حیوانات هم شده است!
انتقاد از همجنس بازان خط قرمز بی‌بی‌سی است!
در این میان شبکه بی‌بی‌سی فارسی که ید طولائی در توهین به ادیان الهی و اقوام ایرانی دارد نسبت به انتقاد و بنا بر ادعای خود توهین به همجنس بازان حساسیت خاصی داشته و تلاش دارد تا با ایجاد یک حصار امن در دفاع از انجام دهندگان این عمل غیرانسانی، به اجرای سیاست‌های خود در ترویج همجنس بازی با خیالی آسوده ادامه دهد!
چندی پیش انتشار خبر ازدواج دو همجنس‌باز انگلیسی در صفحه فیس‌بوک بی‌بی‌سی فارسی با واکنش منفی و ابراز تنفر غالب بینندگان در قالب کامنت همراه شد و کار به جایی رسید که مدیریت این صفحه به مخاطبان فارسی‌زبان خود هشدار داد که با نظراتشان قوانین بی‌بی‌سی را نقض نکنند!
چند روز قبل از این ماجرا اعلام خبر گروگان‌گیری یک ایرانی در سیدنی و موج اهانت‌های برخی افراد به ایرانیان در همین صفحه هیچ حساسیتی را میان گردانندگان این شبکه ایجاد نکرد!

هنر در خدمت قوم لوط!
با پیشرفت روزافزون فن‌آوری‌های نوین و تکنولوژی، استفاده از این ابزار در پیشبرد سیاست‌های ضداخلاقی غرب نقشی محوری را به‌عهده گرفت و در همین راستا نیز ترویج هم‌جنس بازی با استفاده از هنر سینما و مستند در رأس فعالیت‌های برخی وابستگان به محافل صهیونیستی سینمای جهان قرار گرفته و بی‌بی‌سی فارسی نیز همچون دیگر اقدامات خود در دفاع و ترویج عمل غیرانسانی هم‌جنس بازی بخشی از فعالیت‌های خود در این زمینه را به پوشش گسترده و رپرتاژهای خبری آثار ساخته شده در این زمینه اختصاص داده است.
پوشش ویژه فیلم‌هایی که به رابطه میان هم‌جنس بازان ایرانی می‌پردازد همواره به‌عنوان یکی از سیاست‌های اصلی از سوی بی‌بی‌سی فارسی دنبال می‌شود.

اعلام رسمی پیوستن مجری بی‌بی‌سی به انجمن همجنس‌بازان لندن!
فساد اخلاقی گسترده در شبکه دولتی انگلیس که چند سال قبل با افشای تجاوز صادق صبا مدیر این شبکه به پونه قدوسی مجری برنامه نوبت شما تا مدتها بی‌بی‌سی فارسی را دچار چالش نمود و در نهایت موجب حذف پونه قدوسی از بخش فارسی شبکه بی‌بی‌سی گردید، امروز دیگر بر کسی پوشیده نیست.
اما این فقط گوشه‌ای از انحرافات اخلاقی و روابط نامشروع میان کارمندان این شبکه بوده و انتشار تصاویر هم‌جنس بازی نگین شیرآقایی و اعلام رسمی وی مبنی بر پیوستن به انجمن هم‌جنس بازان لندن در شبکه‌های اجتماعی خود ابعاد تازه‌ای از فساد اخلاقی گردانندگان این شبکه انگلیسی را آشکار می‌سازد که چندی است شیوع این‌گونه از فسادهای اخلاقی میان کارکنان این شبکه شدت بیشتری گرفته است و با انتشار این تصاویر به‌راحتی می‌توان به دلیل اصلی شوق و ذوق بیش از حد این شبکه برای ترویج همجنس بازی در ایران پی برد!

ترویج همجنس‌بازی بین ایرانیان با هدف از بین بردن نسل ایرانی
همجنس بازی مفسده‌ای است که از لحاظ اجتماعی به فروپاشی کانون خانواده، انقراض نسل و فساد جامعه منجر می‌شود. با تغییر تعریف خانواده و باز کردن راه برای مضحکه‌ای به‌نام ازدواج همجنسان و ترویج و کمک به توسعه این پدیده شنیع، نظام شیطانی در تلاش است کنار ضربات مهلکی مانند ترویج فمینیسم و اشاعه پورنوگرافی ضربه‌ای دیگر بر پیکر خانواده بزند. از این روست که نهاد خانواده روز به روز در غرب بیشتر رو به نابودی می‌گذارد و رشد صفر یا منفی جمعیت آن به مشکل بزرگی برای سیاست مداران غرب بدل شده است، تا جایی که برخی از سیاسیون اروپایی از تصویب قانون مجازات تبلیغات همجنس‌گرایی دفاع کرده و هدف آن را کمک به زاد و ولد انسان‌ها، حمایت از ارزش‌های سنتی و مبارز علیه بحران جمعیتی عنوان کرده‌اند.

ایرانیان از قرنها پیش و حتی قبل از ورود اسلام نیز به‌عنوان جامعه‌ای پایبند به اخلاق و خانواده شهره بوده‌اند و همین امر موجب گردیده است که دشمنان با تمام توان کمر همت به از بین بردن ویژگی ممتاز ایرانیان در پایبندی به اخلاق ببندند و در این میان ترویج همجنس بازی به‌عنوان یک نقطه مشترک در برنامه‌های همه دشمنان جهت نابود کردن نهاد خانواده که بقای جامعه ایرانی به آن وابسته می‌باشد، گنجانده شده است.

بی‌بی‌سی فارسی هم در همین زمینه با توجه به وجهه بهائی ــ صهیونیستی خود تلاش می‌کند تا با تمام وجود با پوشش گسترده اخبار مربوط به منحرفان اخلاقی در ایران و ساخت مستند و گزارش از برخوردهای مردم و نهادهای قضائی با این افراد، با از میان بردن نهاد خانواده در کشور و ترویج انحرافات اخلاقی میان مردم سیاست‌های دیکته شده به خود را به‌نحو احسن انجام دهند./دانا

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد