کد خبر: 55813

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۲۵ - ۶:۰۸

سارق به عنف در لاهیجان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از دستگیری سارق به عنف در لاهیجان خبر داد. به گزارش املش ما ، سرهنگ پاسدار محمودقاسمی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار لاهیجان در تشریح این خبر گفت:در پی اعلام یک مورد سرقت به عنف در سطح شهر لاهیجان،مراتب به صورت ویژه دردستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت. وی […]

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از دستگیری سارق به عنف در لاهیجان خبر داد.

به گزارش املش ما ، سرهنگ پاسدار محمودقاسمی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار لاهیجان در تشریح این خبر گفت:در پی اعلام یک مورد سرقت به عنف در سطح شهر لاهیجان،مراتب به صورت ویژه دردستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد:کارآگاهان با انجام تحقیقات اولیه از شاکیه و با ارائه آلبوم عکس مجرمین سابقه دار مورد شناسایی وی قرار گرفت که پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه متهم دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان تصریح کرد:پس از انتقال متهم به مقر پلیس آگاهی در بازجویی اولیه،ابتدا منکر ارتکاب هرگونه سرقت شد ولی در ادامه بررسی های میدانی و ارائه دلایل و مدارک به ناچار لب به اعتراف گشود و به بزه ارتکابی خود اعتراف نمود.

سرهنگ قاسمی در پایان گفت:متهم با تشکیل پرونده و برای بررسی بیشتر و سرقت های احتمالی دیگر در اختیار پلیس آگاهی شهرستان می باشد.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد