کد خبر: 55804

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۲۵ - ۶:۰۱

مراسم بزرگداشت اولین مدافع حرم شهید مالامیری در املش برگزار شد

مراسم بزرگداشت اولین مدافع حرم شهید مالامیری در مسجد شهدای املش برگزار شد . به گزارش املش ما ، حجت الاسلام رمضانعلی پاکیزه عصر روز پنجشنبه در مراسم بزرگداشت شهید مالامیری گفت : حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی مالامیری کجوری عبد صالح خدا ، طلبه عارف و مجاهد خستگی ناپذیری بود که در برابر تکفیری […]

مراسم بزرگداشت اولین مدافع حرم شهید مالامیری در مسجد شهدای املش برگزار شد .

به گزارش املش ما ، حجت الاسلام رمضانعلی پاکیزه عصر روز پنجشنبه در مراسم بزرگداشت شهید مالامیری گفت : حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی مالامیری کجوری عبد صالح خدا ، طلبه عارف و مجاهد خستگی ناپذیری بود که در برابر تکفیری ها مبارزه کرد و به درجه والای شهادت رسید.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستانهای رودسر و املش افزود : علت گردهمایی ما در مراسم این شهید و شهدای در راه خدا براساس نیازی است که ما به شهیدان داریم ، ما نیازمند توسل به شهداء هستیم.

مدافع-حرم-شهید-مالامیری-در-املش1

وی با اشاره به توصیه دین اسلام در برگزاری یادواره شهداء گفت : یکی از دلایل شرکت در مراسم یادواره شهداء ،مسئله تقدیر و تشکر است نه به عنوان یک تشکر از باب ادب اجتماعی بلکه تشکر از باب ادب دینی ، زیرا ما خود را مدیون شهداء می دانیم و شهداء انسانهایی والامقامی بودند که به مردم خدمت کردند.

مدافع-حرم-شهید-مالامیری-در-املش2
ایشان دلیل دیگربرگزاری یادواره شهداء را بوجودآوردن روحیه وحدت بیشتر در بین مردم بیان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین پاکیزه شخصیت حجت الاسلام مالامیری را شخصیت وارسته و شیدا بیان کرد و افزود : ایشان باعزم جدی و نبوغی که داشت توانست در عرض هشت سال مراتب علمی حوزوی را پیموده و به عنوان مدرس در حوزه های علمیه کاشان و قم به فعالیت بپردازد.

مدافع-حرم-شهید-مالامیری-در-املش3

در این مراسم نبوی ذاکر اهلبیت شرکت کنندگان را به فیض معنوی رساند./ایرنا

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد