کد خبر: 55790

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۸

اوباما به شورای همکاری رشوه می دهد؟!

سناتور جمهوریخواه آمریکایی با اشاره به نشست اوباما و سران شورای همکاری خلیج فارس در کمپ دیوید گفت که اوباما می‌خواهد به سران عربی رشوه بدهد تا از مذاکرات هسته‌ای ایران حمایت کنند. به گزارش املش ما به نقل از فارس،‌ سناتور ارشد جمهوریخواه آمریکایی تاکید کرد که باراک اوباما می‌خواهد برای جلب حمایت از […]

سناتور جمهوریخواه آمریکایی با اشاره به نشست اوباما و سران شورای همکاری خلیج فارس در کمپ دیوید گفت که اوباما می‌خواهد به سران عربی رشوه بدهد تا از مذاکرات هسته‌ای ایران حمایت کنند.

اوبامابه گزارش املش ما به نقل از فارس،‌ سناتور ارشد جمهوریخواه آمریکایی تاکید کرد که باراک اوباما می‌خواهد برای جلب حمایت از توافق هسته‌ای با ایران، به کشورهای شورای همکاری خلیج فارس رشوه دهد.

به گزارش اسپوتنیک، جان‌مک‌کین سناتور جمهوریخواه آمریکایی با اشاره به نشست دوروزه اوباما با سران کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در کمپ دیوید گفت که کاخ سفید درصدد دادن رشوه به این کشورها است تا حمایتشان را از مذاکرات هسته‌ای ایران جلب کند.

رقیب سال ۲۰۰۸ اوباما در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا درباره نشست کمپ دیوید و تلاشهای کاخ سفید در خصوص مذاکرات ایران گفت: «فکر می‌کنم آنها(دولت باراک اوباما) سعی در دادن انواع رشوه که به ذهن می‌رسد، خواهد کرد».

سناتور ارشد جمهوریخواه و از منتقدان مواضع سیاست خارجی کاخ سفید ادعا کرد: «البته من فکر نمی‌کنم این تلاش به موفقیت بیانجامد چرا که این اعتقاد قوی در کشورهای خلیج(فارس) وجود دارد که این توافق با ایران، برای آنها بسیار خطرناک است».

ارسال دیدگاه

کسب درآمد